Gönderen Konu: Forum içi röportaj..  (Okunma sayısı 19585 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Ynt: Forum içi röportaj..
« Yanıtla #45 : Nisan 03, 2009, 09:36:52 »
benım işim bu , ınsan psıkolojısı ve kışılık analızı ..   :bigg sen cok guzel yuregı olan bırısın fakat senın zayıf noktanı goren kışıler senın canını cok acıtabılır ..zayıf noktalarını saklamayı da ogrenmelısın   :goz :goz :goz mesela en cok kullanacagın kelıme ''Hayır '2 kelımesı olsun  .. bu kelımeyı cok kullanmadıgın surece kaybedersın  .. dost tavsıyesı ..  :kiss

teşekkür ederimm canımm benim  :kiss
hayır hayır esinimm hayır'ı kullanamam  :bigg

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 10
  • Sevgin ağır gelıyor , sevme artık beni .
« Yanıtla #46 : Nisan 03, 2009, 10:59:05 »
benım işim bu , ınsan psıkolojısı ve kışılık analızı ..   :bigg sen cok guzel yuregı olan bırısın fakat senın zayıf noktanı goren kışıler senın canını cok acıtabılır ..zayıf noktalarını saklamayı da ogrenmelısın   :goz :goz :goz mesela en cok kullanacagın kelıme ''Hayır '2 kelımesı olsun  .. bu kelımeyı cok kullanmadıgın surece kaybedersın  .. dost tavsıyesı ..  :kiss

teşekkür ederimm canımm benim  :kiss
hayır hayır esinimm hayır'ı kullanamam  :bigg

mayıs ayı roportajında özelıne ınerım   :bigg
Seni yaşayabilmek seni  ...

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #47 : Nisan 03, 2009, 11:30:45 »
 Tolga kardeşım , musade varsa senın hakkında da bıraz bılgı alalım .. Bakalım , kardeşım neler soyleyecek  :bigg

* Egıtım hayatında rehberın kım oldu , aılenın tercıhlerı ıle mı kendı tercıhlerınle mı egıtım hayatını yaşadın  ?? (bılınclı bır yonlendırme yapıldı mı , bu toplumsal ır sorun oldugu ıcın soruyorum  :bigg )
  * Hemen sinirlenen bır yapıya mı sahıpsız , yoksa kendını kontrol altında tutan bırı mı ?

* Hayata gelırken tercıh hakkın olsaydı , hangı konuda tercıhte bulunurdun . Bu mutlaka hayatımda olmalıydı dedıgın bırşey  ...

* dostluk senın ıcın nedır ? Yerıne koyabılecegın ondan ustun bır etken var mı  ?

* bunu bır yerde okumuştum sorayım  :bigg, ıssız bır yolda gıdıyorsun karşına 3 kışı cıkıyor bırı daha onceden hayatını kurtaran doktorun , bırı yaşlı ve hasta bır kadın , dıgerı ıse yıllarca hayalını kurdugun işte aradıgım ınsan dedıgın bır bayan  .. Aracında bır kışılık bır yer var ve sadece bırırnı alabılırsın ?? Kımı alırdın aracına  ...  :bigg ( Bu soru ıle de senın kışılıgını analız edıcem  )))  :bigg :bigg :bigg :bigg

* Bu da ozel bır soru , sence Esın nasıl bırı   :bigg Kanka nı anlat bakayım  :ble

* Tek kelıme ıle kendını ıfade edermısın  bıze  .. kardeşım  umarım sorular zorlamaz senı  :kiss

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
« Yanıtla #48 : Nisan 03, 2009, 13:00:59 »
* Egıtım hayatında rehberın kım oldu , aılenın tercıhlerı ıle mı kendı tercıhlerınle mı egıtım hayatını yaşadın  ?? (bılınclı bır yonlendırme yapıldı mı , bu toplumsal ır sorun oldugu ıcın soruyorum  :bigg )

Akışına bırak bir eğitim hayatım oldu... ;D

* Hemen sinirlenen bır yapıya mı sahıpsız , yoksa kendını kontrol altında tutan bırı mı ?

etrafımdakileri gördükçe ben hiç bir şey değilim bu konuda kontrolümün olduğunu düşünürüm...

* Hayata gelırken tercıh hakkın olsaydı , hangı konuda tercıhte bulunurdun . Bu mutlaka hayatımda olmalıydı dedıgın bırşey  ...

sevdiğim mesleği icra etmek...

* dostluk senın ıcın nedır ? Yerıne koyabılecegın ondan ustun bır etken var mı  ?

dostluk açıkcası ailemden sonra hayatımın önemli bir kavramı

* bunu bır yerde okumuştum sorayım  :bigg, ıssız bır yolda gıdıyorsun karşına 3 kışı cıkıyor bırı daha onceden hayatını kurtaran doktorun , bırı yaşlı ve hasta bır kadın , dıgerı ıse yıllarca hayalını kurdugun işte aradıgım ınsan dedıgın bır bayan  .. Aracında bır kışılık bır yer var ve sadece bırırnı alabılırsın ?? Kımı alırdın aracına  ...  :bigg ( Bu soru ıle de senın kışılıgını analız edıcem  )))  :bigg :bigg :bigg :bigg

doktoru kesinlikle almazdım... :bigg :bigg diğerleri konusunda tereddüt etim yaa.. :hopp :hopp ben bu cevabımda samimi görmeyebilirsiniz belki ama yaşlı ve hasta bır kadını alırdım...

* Bu da ozel bır soru , sence Esın nasıl bırı   :bigg Kanka nı anlat bakayım  :ble

Esin her bir şeyler hakkında fikirleri olan hayatı doya doya planlı yaşayan ve çok sevecen birisi... :bigg (kısa ve öz derler yaa)

* Tek kelıme ıle kendını ıfade edermısın  bıze  ..

geç kalan

Yarın ki sınav bu kadar kazık olmaz umarım.. YEDİN BENİ EVLADIM.. :bigg :bigg :bigg :bigg :bigg

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #49 : Nisan 03, 2009, 13:08:51 »

Akışına bırak bir eğitim hayatım oldu... ;D

etrafımdakileri gördükçe ben hiç bir şey değilim bu konuda kontrolümün olduğunu düşünürüm...

sevdiğim mesleği icra etmek...

dostluk açıkcası ailemden sonra hayatımın önemli bir kavramı

doktoru kesinlikle almazdım... :bigg :bigg diğerleri konusunda tereddüt etim yaa.. :hopp :hopp ben bu cevabımda samimi görmeyebilirsiniz belki ama yaşlı ve hasta bır kadını alırdım...

Esin her bir şeyler hakkında fikirleri olan hayatı doya doya planlı yaşayan ve çok sevecen birisi... :bigg (kısa ve öz derler yaa)

* Tek kelıme ıle kendını ıfade edermısın  bıze  ..

geç kalan

Yarın ki sınav bu kadar kazık olmaz umarım.. YEDİN BENİ EVLADIM.. :bigg :bigg :bigg :bigg :bigg

hahahaha .. benden kolay sorular bekleme zaten  ..  :bigg  kışilik analızını yapayım mı bakalım senı de Sıbel gıbı dogru anlatabılecekmıyım  :bigg

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
« Yanıtla #50 : Nisan 03, 2009, 13:10:11 »
bir kişilik analizi programı ile karşı karşıyamıyız... ::) :bigg

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #51 : Nisan 03, 2009, 13:12:37 »
bir kişilik analizi programı ile karşı karşıyamıyız... ::) :bigg

yok ben kendımı test edıyorum acıkcası .. acaba ınsanlar hakkında duşunduklerım reel'de dogru mu dıye .. sız sadece onay verın veya duzeltme yapınn   :bigg :bigg

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #52 : Nisan 06, 2009, 14:08:50 »
şimdiii gizemi alalımm bu haftaki röportajımız için :goz  :hopp

kabul edermi acaba sevgili öğretmenimiz :kiss

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
« Yanıtla #53 : Nisan 08, 2009, 17:17:13 »
şimdiii gizemi alalımm bu haftaki röportajımız için :goz  :hopp

kabul edermi acaba sevgili öğretmenimiz :kiss

peki canım neden olmasın ama beni tanırsınız cevap veremeyecğim soruları değiştir yaparsam anlayış beklerim..olurmu?

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #54 : Nisan 08, 2009, 20:46:12 »
sen nasıl istersen canım  :goz

hayata karşı bi felsefen varmı ?

insan-hayat-güneş-sevgi-güzellik-rüya-özgürlük bu kelimeler sende ne çağrıştırıyor.

birine ihanet borcun olsa bunu nasıl öderdin ?

nasıl bi yerde çalışmak isterdin...

en çok ne zaman yemek yeme isteği duyarsın?

herkese sordum sana  da sorayım ayakakbı numaran  :bigg

bi bebeğin olsa kızmı erkek mi isterdin ( sadece iki seçenekten birini seçersen memnun oluum sağlıklı demek yok  :bigg )

yapmak isteyipte yapamadığın bişey varmı? varsa nedir

bi gemide 100 kişi var 99 u katil 1 i masum bu gemiyi batırırmıydın?

sabah kahvaltısında olmassa olmazın ne?

bir mekana girdiğinde ilk neyine dikkat edersin

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #55 : Nisan 09, 2009, 19:59:55 »
sen nasıl istersen canım  :goz

hayata karşı bi felsefen varmı ?
önceden vardı ama aartık yok desem yedir..ama ben yinede söyleyeyim herşeye rağmen neolursa olsun hiçbir zaman yılmayacaktım hep hep mutlu olup hemde mutlu edecktşm ama mutluluk olmayınca etrafındakileride mutlu etmek pekte kolay görünmüyor..hatta msnimde hala duruyor benim çok sevdiğim canım arkadaşım bu sözü bana hep msnimde kalmasını istemişti bende severek kabullanmiştim yıllardır bu söz duruyor"HERŞEYE RAĞMEN BUGÜN YİNE ÇOK GÜZELSİN HAYAT"

insan-hayat-güneş-sevgi-güzellik-rüya-özgürlük bu kelimeler sende ne çağrıştırıyor.
canım benim ya  sanırım ben kötü bir dönemde bu cevpalrı veriyorum herbirine tek tek yanıt verdim baktığımda çok olumsuz şeyler yazmışım o yüzden geri sildim hepsinide aslında bunların hepside gerekli desem kaçamak cevap olurmuki ::)

birine ihanet borcun olsa bunu nasıl öderdin ?
asla ödemezdim canım..ben kimseye zarar veremem,ne edersem ben kendime ederim:(kimseye bir kötülüğüm dokunmaz..

nasıl bi yerde çalışmak isterdin...
açıkçası yerimden memnunun..işimi severek ve isteyerek yapıyorum

en çok ne zaman yemek yeme isteği duyarsın?
aslında pek bu ihtiyacı hisssedemiyorum..yemekle çok aram yok..sadece ilaç kulandığım zamanlarda mecburi hizmet:)

herkese sordum sana  da sorayım ayakakbı numaran  :bigg
36

bi bebeğin olsa kızmı erkek mi isterdin ( sadece iki seçenekten birini seçersen memnun oluum sağlıklı demek yok  :bigg )
öncelkikle hayırlı ve sağlıklı olmasını isterim tabiki..ben kızım olmasını isterim aslında özellikle bir tercihim yok ama kız daha ağırlıklı,adı bile var ezgi gizem ..

yapmak isteyipte yapamadığın bişey varmı? varsa nedir
evet yapmak isteyipde yapamadığım bişey var, fakat sadce bende kalacak..asla yapmayacağım bişey zaten o yüzden söylemeye de değmez..

bi gemide 100 kişi var 99 u katil 1 i masum bu gemiyi batırırmıydın?

yok valla asla batırmazdım ya katilde olsalar onlar insan, cezalarını adalet versin ama masum insana zaten hiç kıyamam..

sabah kahvaltısında olmassa olmazın ne?
çay(onuda artık doktor yasakladı çok içemiyorum hatta nerdeyse tamamen yasakladı ama hiç kusura bakmasın yasaklar çiğnemek için varmış demi ama..şaka bir yana  baya azalttım..

bir mekana girdiğinde ilk neyine dikkat edersin

ımmm bilmem temizlik galiba,yani aslında ferahlıkmı desem..bana huzur vermeli..

peki forum içinden başka sorusu olan varsa yanıtlayabilirim

Çevrimdışı ugur03

• Yeni Üye
  • *
  • Teşekkür: 194
« Yanıtla #56 : Haziran 06, 2009, 01:36:24 »
dostluğu bir cümleyle anlabilirmisin GİZEM?
İYİLER MUTLAKA KAZANIR.

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #57 : Haziran 06, 2009, 11:54:28 »

♥ "DOSTLUK;şu yüreğimin en derinlerinde hissettiğim sevgi özlem mutluluktur(kimi zaman acı hüzün duygularını tattığım)onunla var olduğumu onsuz yokolduğum sandığım,iyi kötü günde varlığımla tüm benliğimle içten samimi duygularla bağlandığım en güzel ve en özel duygularla beslediğim en vefasızlık yaptığında bile  canımdacansın diyebileceğim asla söküp atmayacağımdır."

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #58 : Haziran 08, 2009, 08:55:44 »

♥ "DOSTLUK;şu yüreğimin en derinlerinde hissettiğim sevgi özlem mutluluktur(kimi zaman acı hüzün duygularını tattığım)onunla var olduğumu onsuz yokolduğum sandığım,iyi kötü günde varlığımla tüm benliğimle içten samimi duygularla bağlandığım en güzel ve en özel duygularla beslediğim en vefasızlık yaptığında bile  canımdacansın diyebileceğim asla söküp atmayacağımdır."

:alks  :alks  :alks  :kiss

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #59 : Haziran 08, 2009, 10:15:42 »
Sıbela85 .. özele gırmedım bunları cevapla ozel hayatını ele alıcam şimdılık forum hayatın .. form yee formda kall basıt ..  :bigg :bigg :bigg

1- Neden forumdasın ?

2-Neden Bu Foruma Bu Kadar Zaman Ayırıyorsun?

3- Sitede En Çok Kimi Beğeniyorsun?

4- Sitede En Çok Kime / Neye Kızıyorsun?

5- Forumda En Iyi Anlaştığın Isim Yada Isimler ?

6- Forumda Anlaşamadığın Isim Yada Isimler?

7- Forumda Seni Üzen Olay ?

8- Forumda Seni En Çok Sevindiren Olay ?

9- Son Olarak Forumdaki Arkadaşlara Söylemek Istediğin Bir Söz Veya Vermek Istediğini Bir Mesajın Varmı?

10- Benim Hakkımda Ne düşünüyorsun :bigg