Gönderen Konu: Forum içi röportaj..  (Okunma sayısı 19589 defa)

Çevrimdışı SeZaR

• Aktif Uye
  • Teşekkür: 14
  • BeNi KeNDiNe BuLaŞTıRMa!!!
Ynt: Forum içi röportaj..
« Yanıtla #30 : Nisan 02, 2009, 10:55:24 »
sibel bu konuyu açmak için çok düşündün mü  :bigg  :bigg  :bigg  :alks :alks
SabıRLı oL evLat!!!

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
« Yanıtla #31 : Nisan 02, 2009, 12:29:47 »
sibel bu konuyu açmak için çok düşündün mü  :bigg  :bigg  :bigg  :alks :alks

HAZIR BURDAYKEN SANADA Bİ KAÇ ŞEY SORAYIM  :bigg ÖYLE BEDAVAYA UĞRAMAK OLMAZ  :hopp

Çevrimdışı SeZaR

• Aktif Uye
« Yanıtla #32 : Nisan 02, 2009, 12:58:08 »

HAZIR BURDAYKEN SANADA Bİ KAÇ ŞEY SORAYIM  :bigg ÖYLE BEDAVAYA UĞRAMAK OLMAZ  :hopp

bir kaç şey soracaksan cevap vererim sanırım ama garantisi yok  :bigg
SabıRLı oL evLat!!!

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #33 : Nisan 02, 2009, 14:14:14 »

bir kaç şey soracaksan cevap vererim sanırım ama garantisi yok  :bigg

:bigg başlıyoruz arada işler çıktı da ancaa   :goz

dandik balparmak reklamındaki gibi hayatının ilk 5 ini sayman gerekseydi neleri sayardın?
en sevdiğin yemek  :bigg
bi daha dünyaya gelsen ne olurdun kim olmak isterdin
bu güne kadar kaç kere aşık oldum dedin?
ailenden dışarda bi yerde okuyosan yalnız yaşamak zor geliyomu yoksa eglencelimi
hiç birisini kendinden daha fazla önemsedin mi?
ne tür müzikler dinlersin
en sevdiğin il ?
en sevdiğin forum oyunu
sitede hoşlanmadığın şey ne?

Çevrimdışı SeZaR

• Aktif Uye
« Yanıtla #34 : Nisan 02, 2009, 14:49:02 »
dandik balparmak reklamındaki gibi hayatının ilk 5 ini sayman gerekseydi neleri sayardın?
* sayende hiç izlemediğim reklamlardan birtanesi izledim  :bigg sıralamaya gelince
1) yemek
2) seyahat
3) spor
4) fotoğraf çekmek
5) alkol
6) gıcıklık yapmak  :bigg :bigg
benimki 6 tane oldu idare edersin  :bigg

en sevdiğin yemek  :bigg
* bir kaç tane yemek haricinde yemek ayırmam yalnız yemeğin öncelikle görüşünün güzel olması lazım, aksi tadirde en çok sevdiğim patlıcan
yemekleri bile yemem  :bigg

bi daha dünyaya gelsen ne olurdun kim olmak isterdin?
* yine kendim olmak.

bu güne kadar kaç kere aşık oldum dedin?
* bunun adı aşk mı yoksa başka birşey mi ama tam olarak adını koyamıyorum ve bunun adı aşksa şu zaman kadar 3 kez oldum.

ailenden dışarda bi yerde okuyosan yalnız yaşamak zor geliyomu yoksa eglencelimi?
* 2 sene ailemden 710km uzakta okudum ve o kadar eğlenceliki bu anlatılmaz yaşanır. Hareketli, yoğun, güzel ve dolu dolu günler geçtiki okulun nasıl
bittiğinin farkına varamadım. hayattaki keşkelerimden birtanesi ise keşke 4 yıllık üniversite okusaydım. en zor yanına gelirsek çamaşır yıkamak ve ütü yapmak  :bigg gerçi bu sorunu çok rahat bir şekilde çözmüştüm.

hiç birisini kendinden daha fazla önemsedin mi?
* ne yazık ki bir kere bu hataya düştüm ve kendime geldiğimde iş işten geçmişti.

ne tür müzikler dinlersin?
* genelde türkü ve taverna ağırlıklı müzikler ama kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerim.

en sevdiğin il ?
* İstanbul ve Ispartadan daha çok sevebileceğim bir yer çıkıncaya kadar bu ikisi  :bigg

en sevdiğin forum oyunu?
* üstteki üyenin istediği resimi bul.

sitede hoşlanmadığın şey ne?
* siyasi konular ve gruplaşma  :coll
SabıRLı oL evLat!!!

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #35 : Nisan 02, 2009, 14:59:52 »
teşekkürler ihsann ayakkabı numaran kaç  :bigg

:alks ya btiek bn sormıyım herkes sorsunnn  :K 

Çevrimdışı SeZaR

• Aktif Uye
« Yanıtla #36 : Nisan 02, 2009, 15:04:48 »
ben diyorum bir sattir ne yazıyo :bigg

daha uzun tutacaktım ama seni bir saat daha bekletmek istemedim  :bigg :bigg

teşekkürler ihsann ayakkabı numaran kaç  :bigg

:alks ya btiek bn sormıyım herkes sorsunnn  :K 

rica ederim  :goz  kız yeni sevgilin yoksa ayakkabıcı mı  :bigg 44 numara   :bigg

SabıRLı oL evLat!!!

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #37 : Nisan 02, 2009, 15:16:41 »
rica ederim  :goz  kız yeni sevgilin yoksa ayakkabıcı mı  :bigg 44 numara   :bigg

yok ben ayakkabı işine girmeyi düşünüyorum standart ayak numarası araştırması yapıyorum  :bigg :bigg

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 10
  • Sevgin ağır gelıyor , sevme artık beni .
« Yanıtla #38 : Nisan 02, 2009, 17:07:40 »
 Evet ,, sıbel hanım ıle ÖZEL RÖPORTAJ yapalım  ...

* Tarihte bır ınsanla yer degıştırmek ısteseydın bu kım olurdu , Neden ?
 *  Sevıpte , sevılmedıgın ve acısına taa yurekten hıssettıgın bırı oldu mu ?
 *  Insanların tanıdıgı Sıbel ıle bılınmeyen sıbel arasındakı en buyuk gercek nedır ?
 *  Bugun ınsanlık ıcın yaptıgına ınandıgın bır dogrun var mı ?
 *  Hayata bakış acın nedır ? Bırını hayata baglamak zorundasın motıve edıcı cumlen ne olur ???
  *  Bugun , sıbel 'ı anlatan bır kıtap yazsan kıtabın adını senı en ıyı ıfade eden bır kelıme ıle koyman gerekseydı ne koyardın ?
  *  Benı sevıyormusun  ?  :bigg :bigg :bigg
  *  Bu soruyu senın kışılıgını test etmek ıcın soruyorum   :bigg Bır bınayı yapan Mımar mı olmak ısterdın , yoksa binanın nasıl olduguna bakan , duşunen dışardan bakan ınsan mı ??

Bıraz kazık sorular oldu ama  :bigg :bigg

Seni yaşayabilmek seni  ...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #39 : Nisan 02, 2009, 23:51:57 »
 Evet ,, sıbel hanım ıle ÖZEL RÖPORTAJ yapalım  ..

kleopatra... zeki kadın bide yaşadıkları beni çok etkilemişti 

hayır...
 *  Insanların tanıdıgı Sıbel ıle bılınmeyen sıbel arasındakı en buyuk gercek nedır ?
    bakış açısı  :bigg
    bu soruyu hep sorarım ben kendime  :goz bugünde var
 *  Hayata bakış acın nedır ? Bırını hayata baglamak zorundasın motıve edıcı cumlen ne olur ???
     daima pozitif..  Mermeri yonttukça heykel olur.... biraz zaman biraz sabır vede cesaret önerirdim

*  Bugun , sıbel 'ı anlatan bır kıtap yazsan kıtabın adını senı en ıyı ıfade eden bır kelıme ıle koyman gerekseydı ne koyardın ?
     5para etmez :bigg

e
      v
 :kiss :kiss
      e
      t

*  Bu soruyu senın kışılıgını test etmek ıcın soruyorum   :bigg Bır bınayı yapan Mımar mı olmak ısterdın , yoksa binanın nasıl olduguna bakan , duşunen dışardan bakan ınsan mı ??

bide girişşte de tiyo veriyo  :bigg binayı yapan mimar olmak isterdim

:K ;D
« Son Düzenleme: Nisan 02, 2009, 23:53:42 Gönderen: sibela85 »

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #40 : Nisan 03, 2009, 09:03:13 »
Evet ,, sıbel hanım ıle ÖZEL RÖPORTAJ yapalım  ..

kleopatra... zeki kadın bide yaşadıkları beni çok etkilemişti 

hayır...
    bakış açısı  :bigg
    bu soruyu hep sorarım ben kendime  :goz bugünde var
     daima pozitif..  Mermeri yonttukça heykel olur.... biraz zaman biraz sabır vede cesaret önerirdim

5para etmez :bigg

e
      v
 :kiss :kiss
      e
      t

*  Bu soruyu senın kışılıgını test etmek ıcın soruyorum   :bigg Bır bınayı yapan Mımar mı olmak ısterdın , yoksa binanın nasıl olduguna bakan , duşunen dışardan bakan ınsan mı ??

bide girişşte de tiyo veriyo  :bigg binayı yapan mimar olmak isterdim

:K ;D

samımı cevapların ıcın teşekkur ederım ,canımm  :kiss :kiss :kiss
Tahmın ettıgım kışılıgı buradakı cevaplarına da yansıttın buarada   :goz

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #41 : Nisan 03, 2009, 09:06:01 »

ben teşekkür ederimm esincimm  :kiss
neymiş neymişşş  ;D :hopp

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #42 : Nisan 03, 2009, 09:16:29 »

Oncelıkle , bana gore kendı ışını kendı goren , kımseye mınnet duymak ıstemeyen , guclu , yapıcı , lıderlık ozellıgı kuvvetlı ( yonetıcı ayrıdır , lıder ayrı ..lıderlık doguştan gelır ) ozellıkle takım calışmalarında ekıpten sıyrılıp başı ceken , içi dışı bır , bazen kendını frenleyen durması gerektıgı yerı cok ıyı bılen .. bana gore bır nokta daha en zayıf anında
dahı ılahı adalete sıgınıp kendını arındıran ve yenıleyen bır kışılık  .. cok merhametlı , bırşeyı yaparken cok icten ve samımı gonlunu beynını ortaya koyarak yapan .. En belırgın zayıf ozellıgı ıse karşı tarafın tepkısıyle bıran dagılabılen , aşırı duygusallıktan mantıgını bellı bır donem devre dışı bırakan bırı  .. Duyguları bazen daha agır basıyor ve bu da onun başkaları tarafından bazen uzulmesıne neden oluyor   :bigg

Profesyonel bakış acısıyla baktıgımda  :bigg ne kadar profesyonel bılememde .. şayet benım personelım olsaydın sana karıyer hedef belırlerken yonetıcı adayı dıye sunardım .. tanıdıgım kadarı ıle   :kiss :kiss

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #43 : Nisan 03, 2009, 09:26:22 »

Oncelıkle , bana gore kendı ışını kendı goren , kımseye mınnet duymak ıstemeyen , guclu , yapıcı , lıderlık ozellıgı kuvvetlı ( yonetıcı ayrıdır , lıder ayrı ..lıderlık doguştan gelır ) ozellıkle takım calışmalarında ekıpten sıyrılıp başı ceken , içi dışı bır , bazen kendını frenleyen durması gerektıgı yerı cok ıyı bılen .. bana gore bır nokta daha en zayıf anında
dahı ılahı adalete sıgınıp kendını arındıran ve yenıleyen bır kışılık  .. cok merhametlı , bırşeyı yaparken cok icten ve samımı gonlunu beynını ortaya koyarak yapan .. En belırgın zayıf ozellıgı ıse karşı tarafın tepkısıyle bıran dagılabılen , aşırı duygusallıktan mantıgını bellı bır donem devre dışı bırakan bırı  .. Duyguları bazen daha agır basıyor ve bu da onun başkaları tarafından bazen uzulmesıne neden oluyor   :bigg

Profesyonel bakış acısıyla baktıgımda  :bigg ne kadar profesyonel bılememde .. şayet benım personelım olsaydın sana karıyer hedef belırlerken yonetıcı adayı dıye sunardım .. tanıdıgım kadarı ıle   :kiss :kiss

yani esinimmm beni nasıl anlatmışsın bravoo  :alks ben bile kendimi bu kadar net anlatamazdım heralde  :bigg
yöneticilik hedefim ama şuan erken  :goz

ayrıca
Alıntı
En belırgın zayıf ozellıgı ıse karşı tarafın tepkısıyle bıran dagılabılen , aşırı duygusallıktan mantıgını bellı bır donem devre dışı bırakan bırı  .. Duyguları bazen daha agır basıyor ve bu da onun başkaları tarafından bazen uzulmesıne neden oluyor   :

bu kısmı harfi harfineeee  :alks

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #44 : Nisan 03, 2009, 09:34:09 »

yani esinimmm beni nasıl anlatmışsın bravoo  :alks ben bile kendimi bu kadar net anlatamazdım heralde  :bigg
yöneticilik hedefim ama şuan erken  :goz

ayrıca
Alıntı
En belırgın zayıf ozellıgı ıse karşı tarafın tepkısıyle bıran dagılabılen , aşırı duygusallıktan mantıgını bellı bır donem devre dışı bırakan bırı  .. Duyguları bazen daha agır basıyor ve bu da onun başkaları tarafından bazen uzulmesıne neden oluyor   :

bu kısmı harfi harfineeee  :alks

benım işim bu , ınsan psıkolojısı ve kışılık analızı ..   :bigg sen cok guzel yuregı olan bırısın fakat senın zayıf noktanı goren kışıler senın canını cok acıtabılır ..zayıf noktalarını saklamayı da ogrenmelısın   :goz :goz :goz mesela en cok kullanacagın kelıme ''Hayır '2 kelımesı olsun  .. bu kelımeyı cok kullanmadıgın surece kaybedersın  .. dost tavsıyesı ..  :kiss