Gönderen Konu: sevgili günlük...  (Okunma sayısı 9717 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Ynt: sevgili günlük...
« Yanıtla #30 : Haziran 12, 2009, 09:09:38 »
sevgili günlük  :bigg naber  :goz  :hopp

şimdi çıkmak zorundayım  :-\ bugün bu işleri bitirmem lazım  :avk senden benim için dua dilenmeye ggeldim  :blu bana şans dile senin uğuruna ve dualarına ihtiyacım vaaar  :kiss ...Lütfen herşey yolunda gitsin  :angel:

Çevrimdışı €da

• Uye
  • **
  • Teşekkür: 2
  • maliye 3
« Yanıtla #31 : Haziran 12, 2009, 10:02:14 »
bu sibelanın günlüğü sanırım  :bigg

sevgili günlük bugün sana hiçbişey söylemicem .banane küsüm işte .
 :bigg :bigg :bigg

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #32 : Haziran 23, 2009, 17:55:18 »
sevgili günlük bu halde bile geldim kıymetini bil  :ble  :cch

çok dökülüp sökülmeden de gidicem yazıcak halim yok çünkü :agla
hoşçakal..  :kiss senden tek dileğim var  :angel:  :goz

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
« Yanıtla #33 : Haziran 28, 2009, 01:01:41 »
sevgili günlük..bugün olmaz olası dediğim bir gün oldu benim için..adımın özelliğini yine taşımalıyım diyemem ne olduğunu ama bildiğim bişey varki HER BAŞLANGICIN BİRDE SONUNUN OLDUĞU ve BİTTİ...GERİYE KALAN YALAN VE GÖZYAŞLARI..
yine herzamanki gibi o cümleyi  (s.i.v) duymaktan nefret edeni  yanımda istedim.olsanda olamasanda seni çok seviyorum..
ve sen c.k herherşey için sonsuz teşekkürler seni çok seviyorum..diyorum..
biliyomuusn konuşmak iyidir atıyorsan o minicik yüreğine onun acısını sadce yaşayan bilir..işte konuşamadığım aslında böyle döküle saçıla birbir anlatmayı içimdeki apansız yarayı söküp atmayı ne kadarda çok isteerim ama olmaz olmamalı!!! :-X :-X :-X
hani bir kişinin bildiği sır olmaz derler ya aslında olur..nasılmı onuda söylemem onu sadece gerçek dostlar bilir..

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #34 : Temmuz 01, 2009, 10:51:46 »
anıcığım ben geldim beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen  :oyy  :oyy

dün hala oldum ayşecik 9 ay sonunda bizlerle  :hopp bu ne güzel bi duyguymuş uzaktan da olsa tattım aylarca onu canında taşıdıktan sonra yanında oluyo  :kiss küçücük yumuk yumuk elleri küçücük ayakları kıpkırmızı suratıyla bakmaya doyamadım ayrılamadım ondan ve hep aklımda canım benimm allaha şükürler olsun ki sağlıkla aramıza geldin...

seneler sonra bu günlüğü okumaya kalkma  :bigg

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 10
  • Sevgin ağır gelıyor , sevme artık beni .
« Yanıtla #35 : Temmuz 02, 2009, 10:50:18 »
sevgılı gunluk ..

bugunlerde kendımı cok gucsuz hıssedıyorum .. herkesın karşısında guclu olan ben kendıme yenık duşmuş durumdayım ..  bugun elıme bır kalem kagıt aldım kendımı anlattım kendıme cok ılgınc bırşey cıktı .. 

Free tırtıl .. ( kendıme verdım bu ismı ) Ben sadece kucuk , ufak , dunyada bır cok varlık gıbı bana ozel durumları olan , yerı gelmış yerde , yerı gelmış  bır agaca tırmanırken , yerı gelmış bır agac dıbınde
ama hep bır mucadele ıle , surunerekte olsa bırşeyler yapma cabası ıle surdum hayatımı  ..
Bır doyma noktasıydı benım kı .. bırgun kabuguma cekıldım .. Koza ıle sardım etrafımı kımsenın bana yanaşmasına , ezmesıne , benı acıtmasına ızın vermemek ıcın duvarlar ordum kendıme ..

Icımde farklı bır dunya kurdum .. kurdugum dunyada yalanlardan , caresızlıklerden , kotuluklerden , sahtelıklerden arındırmaya calıştım kendımı .. Ve ben bunları arındırdıkca kendımden ve cevremden
degışmeye başladım zamanla .. kanatlandım , rengarenk oldum , ama tırtırdım hala onun eserı vardı bunyemde baktıklarında gorebıleceklerı kadar yıne kendımdım yanı ..

Artık kozamdan cıkma vaktı gelmıştı .. ve cıktım onun avucuna kondum en buyuk ozgurluklerı , en buyuk sevınclerı onun avucunda yaşadım ..  Yanı ben bır kelebek oldum .. ama kelebegın omru kısa ımış bunu bılemedım .. ona gıtmek ıcın hala kanatlarım var , ama ulaşabılecek gucu bulamıyorum kendımde ...

Acıyan avucumu optugu yerı her ozledıgım de opmekle gecıyor omrum .. avuclarımda ızılerın avuclarında izlerım senı beklıyorum . :kiss :kiss :kiss :kiss

bır ınsan kendını bu kadar sacma ıfade edebılır mı bılmıyorum ama sacmalıkta olsa bunlar bana aıt benım ıcımdekı alfabeler ...

Seni yaşayabilmek seni  ...

Çevrimdışı nur

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 7
« Yanıtla #36 : Temmuz 02, 2009, 17:48:42 »
sevgili günlük...
artık olmuyor,O'nun bir önce gelmesi gerekiyor.Nereye ait olduğum belli değil gibi,havada hissediyorum kendimi.
Ağlamak istiyorum ama yasak,çok hemde çook uzaklara O'nun yanına gitmek istiyorum ama oda yasak.Herşey elimde gibi görünüyor ama hiç bir şey bana ait değil,Özgür gibi duruyorum ama hayır Tutsağım.
O'nun BENİ BANA getirmesi lazım.
Aşkın tarifini sordum uşan kuşlara
Dediler göç,
Dediler yanmaktır yaklaştıkça...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #37 : Temmuz 04, 2009, 22:01:27 »
günlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük dinle benii iyi dinle  :uyn

dört gözle beklediğim hafta sonunu yine hüsranla karşıladım  :uzg bir tarafım ona çok kızgın bi tarafım onu anlamam gerektiğini söylüyor ama olmuyor beceremiyorm bu kadar hassas olmak zorundamıyım ben  :agla  :'( bişeyler yolunda gitmeyince iyi olan tüm şeyleri mahvediyorm  :hamm :hamm :hamm

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #38 : Temmuz 18, 2009, 10:57:11 »
anıcığım ben geldim  :kiss
sorma neler oldu neleeeeeeeeeeeer  :avk

bu sabah işe geldiğimde kimse yoktu ve kapı açıktı ürktüm önce ama benden önce başka birininin de geleceği ihtimali içimi biraz olsun rahatlatmıştı taaa ki içerde kimsenin olmadığını farkedene kadar  :uzg odamda herşey yerli yerinde bişeyler dağılmamış yada hiç girilmemişti de ozman ne die kapı açıktı ki  ::) dieğr odalara baktım ı ııı onlarda da tuhaf bişey yoktu  :o tam arkana döndüm ki bizden biri ohh rahatladım dedim ama oda henüz geliyodu  :blnk kimdi peki ofisi açan ??? çay demliyim dedim mutfakta çayın altıda yanıyodu eğer geceden açık unutulmuş olsaydı o çaydanlığın altı çoktan yanmıştı mutfakla birlite  :uyn birileri kahvaltıda yapmıştı bıraktığı tabaktan o anlaşılıyo iyide bu hırsız sa kahvaltı için mi geldi sadece hiç bişeye dokunmamış  :wac
bi ihtimal daha var patronumuz gelmiş olabilir erken ama kapıyı asla açık bırakmazdı öle bişey olsa bile... hadi geldi diyelim anahtarı yok  :wac  :blnk

korkuyorumm...  :(

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #39 : Temmuz 20, 2009, 13:57:04 »
ne demek istediğini anlamadım jale  :bigg sende korkudan şaşırdın mı  :kiss

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
« Yanıtla #40 : Temmuz 21, 2009, 15:25:50 »
aslında anlayışlıdır ama eserekli galiba buaralar :bigg

:hopp :hopp :hopp

Jale sende bu aralar alıntılıyamıyorsun galiba... :bigg :bigg :bigg

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #41 : Temmuz 21, 2009, 15:45:42 »
Sevgili günlük beni bilen bilir...Sende beni Olduğum gibi sev günlük.. :bigg :bigg

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #42 : Temmuz 21, 2009, 15:57:14 »
Bu sefer günlük sana değilde jaleye sesleniyorum... ;D

Jale içinin bu yanını banada gösterdin teşekkür ederim... :bigg :bigg :bigg

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #43 : Temmuz 21, 2009, 16:02:17 »
göstermezsem içim içimi yerdi valla :bigg :bigg

:bigg :bigg :bigg Sevgili günlük jale tam günlükçü çıktı... :bigg :bigg

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #44 : Temmuz 22, 2009, 16:00:42 »
ne demek istediğini anlamadım jale  :bigg sende korkudan şaşırdın mı  :kiss

sevgili günlük şu sibelde pek hoş ya nasıl anlamaz dediğimi..aslında anlayışlıdır ama eserekli galiba buaralar :bigg

olanlarını birine anlatmadınmı anlamındaydıı :bigg :kiss

ordan bu anlamı kırk yıl düşünsem çıkarmam mümkün değil be kuzum  :bigg
anlattım tabi ki dee  :bigg :bigg