Gönderen Konu: sevgili günlük...  (Okunma sayısı 9720 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Ynt: sevgili günlük...
« Yanıtla #15 : Nisan 10, 2009, 19:55:02 »
anıcığım ben geldim...uykucun  :bro  :goz
elim yüreğimde çarpa çarpa geldim...aç kapıyı ben geldim bak ne diyeceğim

----merhum kaparken gözlerini sordular..nedir son sözleriniz..?..

----hadi be oradan aptal..son sözler yaşamında yeterince doğru söz söyleyememiş ahmaklar içindir...!

---- ::)

***efendim..gün geçmiştir..hasret sonraki günedir..herkez dertlidir..biri anlatıp diğeri dinlemekte..sahip köle ..köle sahip peşindedir..
--peki sen..sen ne eyledin anıcığım topicçiğim..neden asıktır yüzün..kaçmak ister gibi zincirliyken..susmak ister gibi mikrofon elindeyken..kaçırmak ister gibide gözlerini..tüm gözler üzerine çevrilmişken..anlıyorum..etme diyorsun gölge..yok ihtiyacım ihsana..peki..hoşçakal..

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #16 : Nisan 13, 2009, 13:19:52 »
anıcığım ben geldim...hoşgeldim değilmi  :bigg 

kuytularda kalmışsın..üşümüşsündürde sen şimdi..gerçi bir iki bişe yazan olmuş sanada.. şimdi biraz ben dökiyim içimi dinlermisin  ::)
bazen insana..bir ota..kargaya..yaşamsal bir kesite..bir kitap taki paragrafa..bir çocuğun gülüşüne..hatta elindeki elma şekerine..hatta ölümün bile o güzel olan yanına..yani öldükten sonra birdaha ölmeyecek olma haline bile olurum ben aşık.. bu günlerde de yeni bi çift ayakkabı aldım.. ben onada aşığım  :bigg

görüşmek üzere...  :kiss özle beni  :blu

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #17 : Nisan 14, 2009, 02:01:01 »
anıcığım... yine ben geldim işte yineee ben  :hopp

uyudummm da geldim bak gözlerime hiç uyku yok dimi :blnk bugün senden ne ninni isticem nede masal zaten anlattıkların hep mutlu sonla bitiyor sinir oluyorum :hamm..benim ne polyanna bi kız kardeşim oldu nede yalan söylediğinde sürekli uzayan burnundan anladığım pinokyo bi sevgilim  :bigg aslında öle olsa ne güzel olurdu hehheh...

ben kaçar... gecenin en karanlığında bırakıp gidiyorm seni... gıcıklık olsun diye  :bigg

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #18 : Nisan 14, 2009, 17:07:35 »
anıcığım ben geldim... hayalperestin  :goz

kimse kimsenin herşeyi olamazMIŞ, Dİ'li geçmişten tek yaramsın sen.... bu söz takıldı gözüme keşke gönlümde kancalı kalmasaydı sadece gözümde kalsaydı bu söz... belkide bu yüzden anlamlandı bende...
bugün bi karar aldım hayatımda umarım gerçekleştirebilirim çok yakın zamanda  :angel:

bu arada burası sadece bana ait gibi oldu  :bigg

yine gelicem... çıkmam lazım  :kiss şimdilik byE bye sessiz dostum  :bigg

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
« Yanıtla #19 : Nisan 14, 2009, 18:59:13 »
offff ya  boğuluyorum sankii :'( :'(
ya kalmadı artık gücüm kalmadı,dayanacak takatım yok yok artıkkkkk!

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
« Yanıtla #20 : Nisan 14, 2009, 21:21:59 »
ahh şu günlük dile gelsende konuşsan benle çünkü herşeyin sırrı sende  :goz kimin ne sıkıntısı var biliyosun, biliyorum elinden bişi gelmiyo nolurdu bide ben bilseydim belki bişiler yapabilirdim olamzıydı yani çokmu imkansızdı çözülmesi :biss :biss

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #21 : Nisan 15, 2009, 20:17:53 »
sevgili günlük bugün çoooooooooook mutluyum..beni mutlu eden benim mutluluğumun bin misli kadar mutlu olsun.. :kiss :kiss :kiss

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
« Yanıtla #22 : Nisan 16, 2009, 12:17:48 »
bitanemin mutlu olmasına çok sevindim ya günlük  :kiss :alks :alks :alks

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #23 : Nisan 16, 2009, 13:55:46 »
bitanemin mutlu olmasına çok sevindim ya günlük  :kiss :alks :alks :alks

teşekkürler canımıniçi..evet allaha şükür olsun artık ölsemde gam yemem derin bir ohhhhhhhhhhhhhhhhh ve yuppiiiiiiii diye bir çığlık atmak istiyorum :biss

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #24 : Nisan 21, 2009, 12:34:05 »
anıcığım ben geldim... gevezen  :bigg

ama gevezelik etmicem  :goz

Bu Resim Herseyi özetliyor Zaten...
Önemli olan aslında ''Yumruğu zafere çevirebilmektir'' !!!

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #25 : Nisan 22, 2009, 10:24:35 »
anıcığım ben geldim  :'(

Yolun sonuna geldik Çığlık'm...Kimi zaman sessizce, kimi zaman kulakları sağır edercesine haykırdık seninle.. Her oyun bitmeye mahkumdur.
Bittik

Yoruldum. Tükendim. Anlaşılamamaktan, kendimi anlatmaktan sıkıldım. Susmaktan sıkıldım. Değer verdiğin, sevdiğin, senin için ölürüm dediğin insanlar bile anlayamaz olmuş Çığlık'larının sebebini.. Olsun. Zamanı gelince anlar(lar) belki.. Sesime ses veren olur belki günün birinde. Çığlık'ımın yankısını değil, çığlık'ıma çığlık olan birisi; çığlık'ım olur belki.. Belki de tüm suçlu sensin Çığlık'ım. Belki de artık ben, ben olmak istiyorum. Senin zamanın doldu.. Artık senin eylemin gömülmek, benim ki ise gitmek..

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #26 : Nisan 23, 2009, 00:11:09 »
anıcığım ben geldim... bide kardeşim  :goz

çok özlemişim... tamda karşımda öyle güzel uyuyo ki  :kiss konuşa konuşa uyuya kaldı  :bigg kumbara gibi tüm yaşadıklarını biriktirmiş gün be günn... benim sana biriktiğim gibi...

başkalarının sözüne itimad edip sevdiğimi gücendirdim dün gece  :uzg
...
..
neyse uyumam gerekiyor yarın yine iş var  :icon öffff pöfff  :bigg şimdiden sıkıldım valla

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #27 : Mayıs 19, 2009, 17:09:30 »
anıcığım ben geldim  :kiss  :'(

Şu anda yaşamdan hiçbir şekilde zevk almıyorum ama en yakın zamanda bunu bir şekilde değiştimenin yollarını bulacağım, ailemden arkadaşlarımdan herkesten çok sıkıldığım fikrine kapılıyorum bunun için yaşamımda bazı yenilikler için çaba harcıyacağım (Yeni bir kurs, yeni bir grup, yeni bir ortam). Gittikçe içime kapanıyorum bunu aşmak için olanakları zorlayacağım, olumlu düşünemiyorum geçmişte olmus yanlışları kafamdan atamıyorum ama biliyorum ki geçmişi değiştiremem ve bunları kafamdan atmak için yerine farklı yeni aktiviteler koyacağım.eleştrilmek için hata yapmak için kendime izin vereceğim. Ben de mutlu olmak istiyorum ve olacağım, bunu kimse engelleyemez.

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #28 : Mayıs 21, 2009, 10:52:40 »
ben geldim  :wac

bu şehir beni iyice sıktı..gitsem kurtulurmuyum bu beynimi yiyen düşüncelerden... basitmiydi gerçekten bi bıçak gibi kesip atmak yaşanılanları sonra gerçekten onun acısını duymazmıydım  ::) neden diye sorma bırak ben gideyim...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #29 : Haziran 10, 2009, 08:54:53 »
anıcığım ben geldim  :kiss  :kiss

Bugünü uyuyarak geçirebilme lüksüm olsaydı dünyanın en mutlu insanı olurdum. :bigg

Ama maalesef koşturarak gelmek ve yine günboyu koşuşturmak zorunda olduğum bir işim var. ::)

Yine de bugün beni hiçbirşeyin melankolik yapmasına izin vermemeliyim.Çünkü sabah nasıl bir haleti ruhiye içerisinde güne başlasam bu durum gün boyu devam ediyor.İyi şeyler düşünmeli diye düşünüyorum.Mesela sabah süklüm püklüm uykulu halde kalkmak zorundayım çünkü çok şükür BİR İŞİM VAR.Günboyu koşturabiliyorsam ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIĞIM YERİNDE.

Herşeye rağmen hayat güzel