Üyelere Özel > Oyun Bölümü

bu sıte sıze neler kazandırdı .. Nıye ıyıkı burdasınız

(1/4) > >>

esince:
Bırcok şeker ınsan tanıdım ,  :kiss

sibela85:
son model bi araba... yat... katt...   :bigg :bigg

samimiyet dolu bi yer huzur buluyorm ben burda , üye olduğum ilk andan itibren her daim burdayım  :bigg :bigg kovsalar gitmem yanii o dereceee

esince:
mektup arkadaşım (kankam ) jale mı tanıdım , badım &hemşerım sıbela85 'ım varr .. Kankam yol arkadaşım Ihsan var  ..Candostum bırıcık arkadaşım gızem'ım , dunya tatlısı sıvas guzelı burcdaşım Fılızım , kardeşım canım arkadaşım tolga... , Terfı ettıgı gunden berıdır gorulmeyen Ozlem 'ım...

ıyı kı varsınızzz :hopp :hopp :hopp :hopp :hopp

shade:

--- Alıntı yapılan: esince - Mart 06, 2009, 16:37:23 ---mektup arkadaşım (kankam ) jale mı tanıdım , badım &hemşerım sıbela85 'ım varr .. Kankam yol arkadaşım Ihsan var  ..Candostum bırıcık arkadaşım gızem'ım , dunya tatlısı sıvas guzelı burcdaşım Fılızım , kardeşım canım arkadaşım tolga... , Terfı ettıgı gunden berıdır gorulmeyen Ozlem 'ım...

--- Alıntı sonu ---

Dizi film gibi olmuş.. :bigg :bigg :bigg

Bu site bana delilik özelliğimi kazandırdı... :bigg :bigg

esince:

--- Alıntı yapılan: shade - Mart 06, 2009, 16:46:15 ---
--- Alıntı yapılan: esince - Mart 06, 2009, 16:37:23 ---mektup arkadaşım (kankam ) jale mı tanıdım , badım &hemşerım sıbela85 'ım varr .. Kankam yol arkadaşım Ihsan var  ..Candostum bırıcık arkadaşım gızem'ım , dunya tatlısı sıvas guzelı burcdaşım Fılızım , kardeşım canım arkadaşım tolga... , Terfı ettıgı gunden berıdır gorulmeyen Ozlem 'ım...

--- Alıntı sonu ---

Dizi film gibi olmuş.. :bigg :bigg :bigg

Bu site bana delilik özelliğimi kazandırdı... :bigg :bigg

--- Alıntı sonu ---

kısacası ıcımde kı canavarı cıkardı desene  :bigg

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git