Gönderen Konu: Başın sağolsun Gizem'ciğim.  (Okunma sayısı 1404 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Başın sağolsun Gizem'ciğim.
« : Şubat 24, 2009, 09:51:13 »
Ne söylesek az elbette; ama sevinçler paylaşılarak çoğaldığı gibi, üzüntüler acılar da paylaşılarak hafifletilebilir.
Mekanı cennet olsun inşallah, Allah sana ve tüm sevenlerine sabır versin canım :'( herzaman yanındayız 
:kiss

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
Ynt: Başın sağolsun Gizem'ciğim.
« Yanıtla #1 : Şubat 24, 2009, 14:31:08 »
Ne söylesek az elbette; ama sevinçler paylaşılarak çoğaldığı gibi, üzüntüler acılar da paylaşılarak hafifletilebilir.
Mekanı cennet olsun inşallah, Allah sana ve tüm sevenlerine sabır versin canım :'( herzaman yanındayız 

canımsın benim çok çok sağol..Allah razı olsun..amin canım inşallah..
o benim canım o benim herşeyim,ve ellerimizle toprağa verdik öyle kötü bir duyguki ey yüce rabbim kimseye kimseye bu acıyı yaşatma neolur...mutlaka birgün yaşanılacak kaçışı olmayan son ama sağlıklı uzun ömürler versin tüm sevdiklerimize..off öyle bunaldımki birna neyse ben en iyisi susayım :'( :'( :'( :'( :'(

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
« Yanıtla #2 : Şubat 24, 2009, 15:42:40 »

canımsın benim çok çok sağol..Allah razı olsun..amin canım inşallah..
o benim canım o benim herşeyim,ve ellerimizle toprağa verdik öyle kötü bir duyguki ey yüce rabbim kimseye kimseye bu acıyı yaşatma neolur...mutlaka birgün yaşanılacak kaçışı olmayan son ama sağlıklı uzun ömürler versin tüm sevdiklerimize..off öyle bunaldımki birna neyse ben en iyisi susayım :'( :'( :'( :'( :'(

hayır hayırr susma bitanemm... benim msn açık istersen gel orda konuşalmm  :kiss :kiss

Çevrimdışı femre

• KıdemLi Uye
  • Teşekkür: 11
« Yanıtla #3 : Mart 03, 2009, 13:45:57 »
Gizem tekrar başın saolsun. Allah Sabır versin
Sussam Yalnızlık, Konuşsam Ayrılık...