Gönderen Konu: Adına dost derler..  (Okunma sayısı 1607 defa)

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
Adına dost derler..
« : Şubat 05, 2009, 20:30:01 »
ADINA DOST DERLER..
Hani vardir ya her yerde, hissetmek istersin onun varligini. Hani hep yani basinizdaymis sanirsiniz, ismini söylersiniz dalginlikla, her an berabersinizdir. Yaninda oldugunu unutuverirsin bir andan sonra, sonra uzuldugunde o simsicacik kollarini acar sana, sarilir aglarsin omzunda doya doya… Senin sorununu kendi sorunu gibi benimser, bir kolun bir bacagin olur adeta ayrilmak istesen de koparip atamazsin. Bir turlu sevindiginde ise senden fazla mutluluk duyar. O senin icin farklidir butun insanlardan, tabii sen de onun icin. Aranizdaki sevginin bitmesine izin vermezsiniz, kimse bozamaz aranizi, kimse araya girmeye dahi cesaret edemez . Ne zaman yardima ne zaman insana ne zaman dosta ihtiyaciniz olsa hep yaninizda bulursunuz, kendini adeta sizin için ayarlamistir. Beraber gulup beraber aglarsiniz , daima olumlu ozellikler verirsiniz birbirinize. O sana gulmeyi ogretir sen ona kahkaha atmayi, O sana emeklemeyi ogretir sen ona yurumeyi, O sana okumayi ogretir sen ona yazmayi ve bu boyle surup gider
… Iste bunun adina DOST derler… Hayata hicbir seyiniz olmasin ama hep bir dostunuz olsun…

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
Ynt: Adına dost derler..
« Yanıtla #1 : Şubat 06, 2009, 22:21:53 »
ADINA DOST DERLER..
Hani vardir ya her yerde, hissetmek istersin onun varligini. Hani hep yani basinizdaymis sanirsiniz, ismini söylersiniz dalginlikla, her an berabersinizdir. Yaninda oldugunu unutuverirsin bir andan sonra, sonra uzuldugunde o simsicacik kollarini acar sana, sarilir aglarsin omzunda doya doya… Senin sorununu kendi sorunu gibi benimser, bir kolun bir bacagin olur adeta ayrilmak istesen de koparip atamazsin. Bir turlu sevindiginde ise senden fazla mutluluk duyar. O senin icin farklidir butun insanlardan, tabii sen de onun icin. Aranizdaki sevginin bitmesine izin vermezsiniz, kimse bozamaz aranizi, kimse araya girmeye dahi cesaret edemez . Ne zaman yardima ne zaman insana ne zaman dosta ihtiyaciniz olsa hep yaninizda bulursunuz, kendini adeta sizin için ayarlamistir. Beraber gulup beraber aglarsiniz , daima olumlu ozellikler verirsiniz birbirinize. O sana gulmeyi ogretir sen ona kahkaha atmayi, O sana emeklemeyi ogretir sen ona yurumeyi, O sana okumayi ogretir sen ona yazmayi ve bu boyle surup gider
… Iste bunun adina DOST derler… Hayata hicbir seyiniz olmasin ama hep bir dostunuz olsun…

Hani vardır aslında yüreğinde ,ama o hep yoktur ya..hissetmek istesen de varlığını .yanı başında görmek isteresin ama sadce istersin çünkü o hep uzakta olmayı yeğler..yanında olduğunu bile düşünemez olursun bu kadarmı bu kadarmı uzaksın bana dersin..ama cevap alamazsın..
sonra üzüldüğünde kollarını açmasını omzunu uzatmasını istersin o kollar hep kapalıdır omzunu uzak eder ,istemez ıslanmasını gözyaşlarınla..
senin sorununu görmezden gelir sense ona hayatını bile verebilecek kadar çok sever derdinin dermanı olmak istersin her daim
aranızdaki sevginin hiç bitmesini istemesende dostluğumuz ömürlük olmalıydı desende olmuyorsa olmuyor..giden geri dönmüyor..geriye gözyaşlrı anılar ve koskocaman bir sevgi ama karşılığı bulunmayan...
hep yanlız gülüp hep yalnız ağlarsın o artık yoktur yanında..
o sana ağlamayı öğretir sen ise ona hep gülmeyi mutlu olmayı..
işte bunu adına dost bile değil CANDOSTUM derler..
Hayata hicbir seyiniz olmasin ama hep bir dostunuz olsun…OLSUN OLSUN ama asla sizi bırakıp gitmesin..sevgiside kendi gibi kalıcı olsun..
tüm dostlara SELAM OLSUN...
« Son Düzenleme: Şubat 06, 2009, 22:27:11 Gönderen: gizem316 »