Gönderen Konu: Aöf Mezunu İş Bulabilen Var mı ?  (Okunma sayısı 6501 defa)

Çevrimdışı GaGGLE

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 0
Aöf Mezunu İş Bulabilen Var mı ?
« : Ocak 12, 2009, 05:00:40 »
Selam, diplomasını alıpta bir işe yerleşmiş olan var mı acaba ? Ön yargı derecesini merak ediyorum.  ;D

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Ynt: Aöf Mezunu İş Bulabilen Var mı ?
« Yanıtla #1 : Ocak 12, 2009, 08:45:16 »
Selam, diplomasını alıpta bir işe yerleşmiş olan var mı acaba ? Ön yargı derecesini merak ediyorum.  ;D

Bu kişiden kişiye değişir... saçma bir soru  :-\

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2009, 14:05:29 »
diplomayı almadan işe başlayan; ben kendimi örnek verebilriim hele bi alsam neler yapıcam  :goz

soruyu sormandaki maksatı pek anlayamadım umarım iyi niyetli sormuşsundur :blnk
herşey bizde bitiyo biliyomusun cvp bu  :ic

ESİN AVŞAR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2009, 14:27:42 »

şakacı senı ... dıploman yokken iş bulamadıysan dıplomayı alıncada bulamazsın .. çünkü dıploma bır aractır .. As olan kışının kendısıdır , kendını nasıl pazarladıgındır ...
Bak fılıze dıplomasını daha almadı ama calışıyor , bende dıplomamı daha almadım ama calışıyorum ... Ve bızım gıbı bır cok kışı....  hıcbırımızın dayısı da yok , emın oll  :bigg

Çevrimdışı daktilo

• Yeni Üye
  • *
  • Teşekkür: 5
  • yaşasın aöf
« Yanıtla #4 : Şubat 05, 2009, 02:56:38 »
valla bende diplomamı almadan çok işte çalıştım ama hepsinde sözleşme bittiği için işten çıkmak zorunda kaldım enson banka da staj yapmak için bi bankaya gittim hangi okulda okuyosun diye sordu eleman dedim bende anadolu üviveristesi dedim açık mı dedi evet dedim... aöf kabul edemiyoruz dedi..

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
« Yanıtla #5 : Şubat 05, 2009, 08:56:07 »
valla bende diplomamı almadan çok işte çalıştım ama hepsinde sözleşme bittiği için işten çıkmak zorunda kaldım enson banka da staj yapmak için bi bankaya gittim hangi okulda okuyosun diye sordu eleman dedim bende anadolu üviveristesi dedim açık mı dedi evet dedim... aöf kabul edemiyoruz dedi..

arkadaşım oda senin şanssızlığınmı diyelim artık ..olsun bigün istediğin olur inş. :goz
açık kapalı diye bişi yok arkadaşım bahane bulmuşlar sana malesef  :blnk

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #6 : Şubat 05, 2009, 09:24:26 »
Daktilo arkadaşımıza katılıyorm bazı bankalar malesef açık ünv okuyanları almıyo  :uzg ama bu hepsi için geçerli değil... şansını dene yine sen

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
« Yanıtla #7 : Şubat 05, 2009, 09:26:12 »
birinde olmassa biri tutar güzelim  :goz

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #8 : Şubat 05, 2009, 09:31:29 »
Yani bide ülkede kriz diye bi gerçekte var bırak aöf mezunlarını yüksek lisans mezunları bile iş bulamıyoken tüm yükü aöf ye atmak yanlış olur

Çevrimdışı 24halil

• Okuyucu
  • *
« Yanıtla #9 : Şubat 09, 2009, 00:49:09 »
okulu bitirin boşta kalmassınız arkadaşlar yalnız okulu bitirmek çok zor

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 10
  • Sevgin ağır gelıyor , sevme artık beni .
« Yanıtla #10 : Şubat 09, 2009, 15:31:38 »
Daktilo arkadaşımıza katılıyorm bazı bankalar malesef açık ünv okuyanları almıyo  :uzg ama bu hepsi için geçerli değil... şansını dene yine sen

bankaların operasyon merkezlerıne başvurmayı dene , tabıı ıstanbullular daha şanslı bu konuda .. bırcok bankanın operasyon merkezı eleman alıyor..Ornek // Fortısbank'ın onceden operasyon merkezı hadımkoyde ıdı , şimdı ıse Dudullu da kredı kartları operasyon merkezınde lıse mezunu olup calışanları vardı.Bu gıbı yerlerde vardıyalı sıstem vardır  . Oradan begenılen personeller ayrıca  şubelere gecış yapabılıyorlardı .Kredı kartı başvurularını sıteme gırıyorsunuz .. nekadar fazla gırersenız okadar cok kazanıyorsunuz mesela  :goz  iş başvurularını yaparken şirketın iş pozısyonlarını ıyı araştırın  .. Illa banka dıyınce banka da vezne de kendınızı hayal etmeyın  .. Onun bır arka planı var unutmayın ..

Seni yaşayabilmek seni  ...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #11 : Nisan 07, 2009, 17:36:52 »
sanki diğer ünv mezunları iş bulabiliyo  :bigg bu aöf nin sorunu değil Türkiye nin genel sorunu

Çevrimdışı daktilo

• Yeni Üye
  • *
  • Teşekkür: 5
  • yaşasın aöf
« Yanıtla #12 : Nisan 08, 2009, 04:50:20 »
arkadaşlar sonuçta anadolu üniversitesi mezunu olucaz.. okul sıramasında anadolu üniversitesi çoğu okuldan önde...aklımı seveyim iyki bu okulu okuyorum..

Çevrimdışı bjk

• Aktif Uye
« Yanıtla #13 : Eylül 10, 2009, 22:30:10 »
arkadaşlar işr alınırken bizde söylemeyiz açık mı kapalımı diye..dersin sadece anadolu üniversitesi olur biter...yani söylemezsiniz...normal dersin olur biter...
ÜLKEM VARSA,BENDE VARIM....