Gönderen Konu: sevdiklerimiz yakınımızdayken onlara sımsıkı sarılalım  (Okunma sayısı 1366 defa)

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
Arkadaşlar yüreğimden geçenleri sizlerle paylaşmak istiyorum..
 şu 15 günlük zaman zarfında o kadar çok duygu yoğunluğu ve beraberinde derinden acılar çektimki..ve oturup kalkıp tek dediğim şey allah kimseye ciğer ateşi vermesin..kimseye kimseye..sonra düşünüyorum elbet her can bir gün ölümü tadacak ama allahım sevdiklerimize sağlıklı uzun ömürler versin..
çok şükürki keşke diyebileceğim bişeyim yok..
canım babam kalp krizi geçirdi ve 15 gündür komada.. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ben kendi adıma şunu söylebilrimki bir evlat olarak evlatlık görevimi her zaman yaptığıma innaıyorumki ki babm benden herşekilde razıydı ve aramızda çok güzel bir iletişimimiz vardı..
ama düşündüğüm hep şu oldu hayatımızda olan insanları hep yanımızda olacaklarmış gibi düşünmüş olmamaız çok yanlış..doyasıya yaşamak varken bir keer daha şans verse allahım şimdi babamın yanından hiç ayrılmazdım yada en azından çok dah vakit geçiririm diyorum..
lütfen arkadaşlar ailenizden yada arkadaşlarınız sevdikleriniz her kim olursa olsun zamanı hor kullanarak zaten onlaar hep beni diyerek yaklaşmayın neolur..her daim sevin sevginizi her daim gösterin..umarım hiç biriniz çaresiz kalmazsınız..öyle zorki..en sevdiğin canından canın orda öylece yatıyor ama elin kolun bağlı öylece doktorun gözünün içine bakıp ağzından çıkaak ufacık bir umut ışığına bakmak..ve her defasında..umutları yere vuran o acımasızca sözler..ve umutsuzluk gözyaşları..tek umudumuz allahtan bir mucize bir şifa..allah tüm hastalara ve canım babama şifa versin inşallah
birde şunu farkettim..bu nasıl bişeydir ya allahtan bile umudunu kes diyorlar bu nasıl bir söz..bunu kabullnmek zorundasın...!!!deniliyor..
insan umutsuz hiç yaşayabilirmi?ki allahtan umudunu kesebilirmi tek şifayı verenden..öylesine içim doluki..
bunları söylüyorum çünkü lütfen zamanınızı sevdiklerinize bir sevgi vereceksiniz bin sevginizi verin.. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
yine diliyorum kimseye ciğer ateşi vermesin allah..ailenizle birlikte nice güzel birliktelikler diliyorum..

ESİN AVŞAR

• Ziyaretçi
Ynt: sevdiklerimiz yakınımızdayken onlara sımsıkı sarılalım
« Yanıtla #1 : Aralık 14, 2008, 20:19:55 »
Canımsın , hayatın gerceklerı bunlar işte ..ateş düştüğü yeri yakar boşuna dememışler ..
Babana acıl şıfalar dılıyorum ve ınanıyorum bunu sana sureklı de soyluyorum senın gıbı guclu bır ınsanın babası da cok guclu ve mucadelecı olur saglıklı bır şekılde yuvanıza donecegıne ınanıyor ve umıt edıyorum
Takdir yüce Rabbımızın , Allah sıze bagışlasın babanızı  .. dualarım sızınle   :kiss

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Ynt: sevdiklerimiz yakınımızdayken onlara sımsıkı sarılalım
« Yanıtla #2 : Aralık 14, 2008, 22:24:33 »
Gizemcim öncelikle geçmiş olsun ve acil şifalar dilerim...her aklıma geldiğinde baban için dua ediyorum .malesef başımıza bir müsibet gelmeden bazı şeylerin kıymetini anlayamıyoruz...

Yaşamış olduğumuz olumsuzlukları pek fazla düşünmeyip, dert etmeyelim... Hayata sıkı sıkı sarılın,zamanınızı çok iyi değerlendirin ve sağlığınızı ihmal etmeyin ,çünki her şeye rağmen yaşamak o kadar güzel ki,hele etrafınızda sizleri seven onca insanlar ve en önemlisi aileniz,eşiniz,çocuğunuz varsa onlar için hayata sarılmak en güzeli,en anlamlısı...Hayata dört elle değil 14 elle sarılmalıyız. Yaşamak çok güzel hele sevdiklerimiz yanımız da olunca bir başka güzeldir.

Kanuni Sultan Süleyman bile ne demiş "Olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi" Bizler çoğu zaman hayatın koşturmacasından sağlığımızın kıymetini bilemiyoruz ve hastalılk bize anımsatıyor sağlığımızın herşeyden daha önemli olduğunu..

Kötü olayların sonucunda iyilikler aramak lazım. Büyük bir sağlık sorunu insana hayata daha sıkı sarılmamıza ve belki de hiç yaşamadığımız kadar doyasıya yaşamamıza sebep olur...