Gönderen Konu: UNUTULMAYANLAR ...  (Okunma sayısı 1198 defa)

ESİN AVŞAR

• Ziyaretçi
UNUTULMAYANLAR ...
« : Aralık 12, 2008, 16:32:19 »
Türkiye Gerçeği
*Gaziantep'te bir adam yavru kazını yiyen kediyi pompalı tüfekle vurdu;kedinin sahibi de döner bıçağıyla adamı öldürdü
*Vanlılar köy-kent projesi için gelen Dünya Bankası yetkililerine "Biz kent istemiyoruz, inek verin yeter" dedi.
*Yozgat'ta Mc Davut's' adıyla köftecilik yapan adama Mc Donald's uyarıda bulundu. Köfteci, "McDonald's'a bir zarar verdiysek özür dileriz" dedi. (9 Mart)
*BBG üçüncü dönem birincisi Kaan'in annesi İstanbul ikinci bölgeden bağımsız milletvekili adayı oldu; oğlunun fotoğrafıyla dolaşıp "Bu çocugu ben yetiştirdim" diyerek oy istedi.
*Bıçaklanan adamın arkadaşları, 5 dakika mesafedeki İzmit Devlet Hastanesi yerine "Tanıdık doktor var" diyerek Gölcük'e götürürken yolda can verdi.(15 Şubat)
*Malatya'da hırsız, çaldığı malları koyduğu yerde bulamayınca polisi aradı! (27 Şubat)
*Konya'daki bir markette avakadonun yanında "kullanma klavuzu" verilmeye başlandı.
*Trabzon'daki bir çiftin kızlarına, her gün önünden geçtikleri GİMA marketin ismini verdikleri ortaya çıktı.
*Samsun'da kurusıkıya gerçek mermi koyan 2 kisi birbirini yaraladı. (29 Mart)
*Kümes Hayvanlari Derneği" adı altında horoz dövüştüren gruba Hayvan Dostları Derneği baskın yaptı; 4 kişi yaralandı.
*Urfa'da 2 çete, 13 yasindaki usta kapkaççı M.Y.'yi transfer etmek için otomobil önerdi; kavga çıktı, 11 kişi tutuklandı. (31 Mart)
*Bir TV'nin "Kaçak" adli yarışmasındaki "kaçan adam", Bursa'da kendisini gören 10 kadar işgüzar tarafindan "Kaçak lan bu" denilerek dövüldü. (5 Nisan)
*Kayseri'de "Ben Cebrailim (Azrail bile degil!) hepinizin canını alacağım" diyerek tehditler savuran adam çevresinden 200 milyon lira haraç aldı. (21 Nisan)
*Sinop'ta bomba dersi veren bir adam "gerçek bomba ile verdigi" derste pimi açik unutunca yaralandı. (26 Nisan)
*Gaziosmanpaşa'da 3 kafadarın, 370 metrelik elektrik kablosuyla yaptıkları ışıklı uçurtmayı halk UFO sandi. (27 Temmuz)
*Giresun'da çarpısan otomobillerde kavga çıktı 1 ölü; 2 yaralı. (15 Temmuz.)
*Giresun'da cami avlusunda iskambil oynayan kardeşleri uyaran müezzin öldüresiye dayak yedi. (19 Temmuz)

Dıgerlerını yazamadım  :bigg sıtenın ıcerıgıne uygun duşmuyor da 
« Son Düzenleme: Aralık 12, 2008, 16:40:05 Gönderen: ESİN AVŞAR »

Çevrimdışı femre

• KıdemLi Uye
  • Teşekkür: 11
Ynt: UNUTULMAYANLAR ...
« Yanıtla #1 : Aralık 13, 2008, 00:14:11 »
Gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş arkadaşım teşekkür ederiz...

:alks
Sussam Yalnızlık, Konuşsam Ayrılık...

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
Ynt: UNUTULMAYANLAR ...
« Yanıtla #2 : Ocak 17, 2009, 22:58:21 »
evet gerçekten hafızamızda :alks :alks  birde van gölü canavarı vardı bi ara onuda unutmamak gerek :bigg :bigg