Gönderen Konu: sabah tebessümü :))  (Okunma sayısı 1052 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
sabah tebessümü :))
« : Kasım 07, 2008, 02:55:46 »
akp’nin kuruluş yıl dönümü törenleri sırasında bir ihtiyar taşıdığı pankartla ilgi çekmiş.

"çocukluğumuzu bize bağışlayan tayyip’e teşekkürler!!"

ihtiyarı sorguya çekmişler...
- sen kiminle alay ediyorsun? sen çocukken tayyip henüz doğmamıştı bile...

- işte onun için teşekkür ediyorum ya!...
-------------------------------------------------------------

fıkra bu ya Başbakan Tayyip Erdoğan görevinden men edilmiş ve başbakanlık konutundan çıkarılmışş..

birgün başbakanlık konutuna yaşlı bir adam gitmiş ve kapıdaki güvenlik görevlisine Başbakanla görüşmek istediğini söylemiş..
güvenlik görevlisi:
''sayın T.erdoğan işden men edildi efendim ve artık burada oturmuyor'' diyerek yaşlı adamı bilgilendirmiş..
ertesi gün aynı yaşlı adam aynı saatte yine başbakanlık konutuna gitmiş ve:
''ben başbakanla görüşmek istiyorum'' diyerek geçmiş görevlini karşısına
görevli şaşkınlığını gizleyemeden adama dönmüş 'amca demiş siz dünde gelmişdiniz ve ben size durumu anlatmışdım.eski başbakanımız sayın t.erdoğan artık başbakan değil ve burada oturmuyor'
bizim yaşlı amca gülümseyerek dönüp arkasını gitmiş..
ve ertesii günn......
aynı durumlar tekrarlanmışş.bu duruma çok fazla sinirlenen güvenlik görevlisi şiddetle çıkışmış yaşlı adama
'size günlerdir durumu anlatıyorum,algılamakda problemmi çekiyorsunuz,hergün neden gelip aynı şeyi soruyorsunuz'' diye sormuş..
yaşlı adam gülümseyerek cevap vermiş:
''benim bunak olduğumu düşünmeni istemem,sadece verdiğin cevabı duymak beni delilercesine mutlu ediyor''

-------------------------------------------------------------

tebessüm edebildiyseniz ne mutlu size ne mutlu banada gülümsetebildiysem...görüşlerine ters gelenlerde kusurumuza bakmasın..

Çevrimdışı ozlemm

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 21
Ynt: sabah tebessümü :))
« Yanıtla #1 : Kasım 07, 2008, 08:46:18 »
 :alks :alks :alks :alks