Gönderen Konu: Aöf Cafe [Dallas]  (Okunma sayısı 4747 defa)

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
Aöf Cafe [Dallas]
« : Kasım 04, 2008, 21:46:37 »

Evet meşhur dizi Dallas oyuncuları Aöf cafeye geldi.. Kim kimdir onuda siz yazın... :bigg :bigg

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
Ynt: Aöf Cafe [Dallas]
« Yanıtla #1 : Kasım 04, 2008, 22:06:03 »
allah sana ne deyim tolgaa  :bigg :bigg
nerden aklına geldi demekki baş kahraman sensin buldum birini :ble :ble :hopp :hopp
sende çok film izleyenlerdensin demekki izleyenler iyi bilir bence  :goz
valla tebrik ediyorum ayabakanı geçtin gibi :bigg :alks :alks :alks :alks

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2008, 22:13:14 »
ben bu dallası unuttum hiç bişey aklıma gelmiyorki zaten tou topu bir kaç kere bakmışımdır..
ben ne yapcam peki*

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
« Yanıtla #3 : Kasım 04, 2008, 22:21:33 »
ben bu dallası unuttum hiç bişey aklıma gelmiyorki zaten tou topu bir kaç kere bakmışımdır..
ben ne yapcam peki*

cnm ben hiç bilmiyorum ama hep sölenirya içinden çıkılmaz durumlarada dallas gibi derler hani :bigg tolgada bize bi şaka yapmış kanımca :bigg :bigg

ama sen ben bilmeyizde zileyenler muhakkak vardır bundan eminim hayatım :goz

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #4 : Kasım 04, 2008, 22:23:49 »
valla tebrik ediyorum ayabakanı geçtin gibi :bigg :alks :alks :alks :alks[/i][/color]

Yoo aksine film pek izlemem Dallastanda bihaberim.. ::) ::)

Maksat eğlence olsun ben herkesi geçerim... :bigg :bigg :bigg

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
« Yanıtla #5 : Kasım 04, 2008, 22:30:04 »
valla tebrik ediyorum ayabakanı geçtin gibi :bigg :alks :alks :alks :alks[/i][/color]

Yoo aksine film pek izlemem Dallastanda bihaberim.. ::) ::)

Maksat eğlence olsun ben herkesi geçerim... :bigg :bigg :bigg

hadii hadi bihabermiş :ble :ble
evet tam bi eğlence  :hopp :hopp :hopp

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #6 : Kasım 04, 2008, 22:32:12 »

Bilsem size bırakırmıydım hiçç.... :bigg :bigg

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
« Yanıtla #7 : Kasım 04, 2008, 22:34:31 »

Bilsem size bırakırmıydım hiçç.... :bigg :bigg

efendim projelerinize ahenk katmak için ayabakandan destek alabilrisiniz gerçi tek başınızada bi idolsünüz ama :bigg :bigg :ble :hopp :hopp

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #8 : Kasım 04, 2008, 22:41:43 »
efendim projelerinize ahenk katmak için ayabakandan destek alabilrisiniz gerçi tek başınızada bi idolsünüz ama :bigg :bigg :ble :hopp :hopp

Yok size bir daha proje ...

Zihni Siniri transfer ederim bak foruma... :bigg :bigg :bigg

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
« Yanıtla #9 : Kasım 04, 2008, 23:05:39 »
benimde yaşım tutmuyo  :bigg dizinin ismini duydum ama izlemedimm
biraz bilgimiz olsunki benzetme yapalımm  :bigg :bigg

Jr. Ewing (Larry Hagman): Sinir bozucu gülüşü, kovboy şapkası ve taş yüreğiyle Jr, televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en kötü karakterlerinden biri. Ailenin en büyük oğlu olan bu petrol zengini adam, Ewing Petrol'ün de başındaki isim. Sue Ellen'la iki kez evlenip boşanan ve bu sırada sayısız kadınla da birlikte olmayı ihmal etmeyen Jr'ın daha fazla para, petrol ve güç için çevirmeyeceği entrika yok! Jr'ı canlandıran Larry Hagman ise uzun yıllar süren alkol bağımlılığının ardından şimdi kanser hastası...

Sue Ellen Ewing (Linda Grey): Jr'ın eski Teksas güzeli karısı Sue Ellen, her ne kadar inkar etse de bir alkolik. Kocası Jr. kadar olmasa da (29 ilişki) onun da sevgili listesi bir hayli kabarık. Pam'in abisi ve Jr'ın düşmanı Cliff Barnes'la da bir ilişki yaşayan Sue Ellen, hamile kaldığında ise işler daha da karışıyor. Ne kadar alçak bir adam olduğunu bilmesine rağmen bir gün değişeceğini umarak Jr'a olan aşkından bir türlü vazgeçemiyor...

Ray Krebbs (Steve Kanaly): Çiftliğin kahyası Ray, neredeyse aileden biri sayılıyor. Ray, ciddi duygular beslediği Pam'i Ewing'lerin barbekü partisinde Bobby'ye kaptırıyor. Sıra dışı kovboyumuz, teselliyi Jock'ın torunu Lucy'de buluyor; ancak daha sonra Ray'in, Jock'ın gayri meşru oğlu olduğu ortaya çıkıyor. Abisi Jr, Ray'e yalnız baba tarafından akraba olduklarını ise hiçbir zaman unutturmuyor.

Lucy Ewing (Charlene Tilton): Ewing ailesinin küçük kızı Lucy, sonradan amcası olduğu ortaya çıkacak çiftliğin kahyası Ray ile gizli bir ilişki yaşıyor. Fettan sarışın, iki kez de beş parasız biri olan Mitch Cooper ile dünya evine giriyor. 1985'te diziden atılan Tilton, hayranlarından gelen yoğun tepkiler nedeniyle 1989'da yeniden diziye alınıyor.

Bobby Ewing (Patrick Duffy): Evin en küçük oğlu olan Bobby, iyilik dolu kalbini ve yumuşak başlılığını annesinden almış. Ewing Petrol'ün kontrolünü her zaman elinde tutmak isteyen abisi Jr, ne yazık ki onun en büyük rakibi. Şirketin her kademesinde çalışan Bobby, düşman aile Barnes'ların kızı, aynı zamanda da hayatının aşkı olan Pamela'yla iki kez evlenip boşanıyor. Son eşi April Stevens ise balayındayken öldürülüyor.

Pamela Barnes Ewing (Victoria Principal): Düşman aileden gelen Pamela, kocası Bobby'yi çiftlikten uzaklaştırmak istemekle suçlanıyor. En büyük düşmanı ise hiç kuşkusuz Jr... Ewing Petrol'ün yarattığı baskı ve kardeşlerin müdahaleleri yüzünden Bobby'yle evliliği beş yıl kadar sürüyor. Hayatının aşkı Bobby'yle ikinci evliliği de Pam'in korkunç bir trafik kazasında yanıp Dallas'ı terk etmesiyle son buluyor. Pam'i canlandıran 59 yaşındaki Victoria Principal ise bugün nadir görülen bir kan hastalığıyla boğuşuyor...

Jock Ewing (Jim Davis): Dallas hanedanının reisi Jock Ewing, aile şirketi Ewing Petrol'ün de kurucusu… İkinci eşi Bayan Ellie'den üç oğlu var. Ancak, daha sonra çiftliğin kahyası Ray'in de Jock'ın gayri meşru oğlu olduğu ortaya çıkıyor. 1981'de aktör Jim Davis'in ölümü, Jock'ın da sonunu hazırlıyor. Senaryoya göre Jock'un uçağı Güney Amerika üzerinde kayboluyor ve bu karakter diziye bir daha geri dönmemek üzere veda ediyor.

Bayan Ellie (Barbara Bel Geddes): Görkemli duruşu, zerafeti, içtenliği ve merhametli kalbiyle Southfork Çiftliği'ni tam anlamıyla çekip çeviren kişi Bayan Ellie. Ewing ailesini bir arada tutan da yine onun, ailesinin gücüne olan sarsılmaz inancı. Keskin zekası ve şaşırtıcı içgüdüleriyle oğulları için adeta bir emniyet ağı gibi… Barbara Bel Geddes'ın 1984'de sağlık sorunları yüzünden diziden bir süreliğine ayrılmasıyla Bayan Ellie'yi bir sezon boyunca Donna Reed canlandırıyor. Yıllarca kanserle mücadele eden Bel Geddes 2005 Ağustos'unda bu hastalığa yenilerek hayata veda etti.

« Son Düzenleme: Kasım 04, 2008, 23:08:52 Gönderen: sibela85 »

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #10 : Kasım 04, 2008, 23:51:16 »
tolga iile birlikte biz böle eşleştirdikk,, kimse kızmasınn darılmasınn lütfen
maksat eğlenmekk

Jr. Ewing (Larry Hagman):  shade
Sue Ellen Ewing (Linda Grey): özlemm
Ray Krebbs (Steve Kanaly): sezar
Lucy Ewing (Charlene Tilton):. sibelimm
Bobby Ewing (Patrick Duffy): ayabakan
Pamela Barnes Ewing (Victoria Principal): sibelaa
Jock Ewing (Jim Davis): zyndan
Bayan Ellie (Barbara Bel Geddes): pfizer

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
« Yanıtla #11 : Kasım 05, 2008, 08:14:25 »
ikinizide teşekkürlerr :alks :alks :alks
harikasınız valla tam bi dallass klasiği :bigg :bigg

Çevrimdışı ozlemm

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 21
« Yanıtla #12 : Kasım 05, 2008, 08:55:50 »
 :alks :alks :alks :alks

harikasınız  :-*

Çevrimdışı sibelim

• iyi niyet üyesi
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 22
  • Beni gidi beniii(:(:
    • http://sibelim89com.tr.gg/PROF%26%23304%3BL-.--.-.htm
« Yanıtla #13 : Kasım 05, 2008, 10:53:00 »
Ehuehuuu bana bakın yauu bikere evlendiğim yetmemiş gibi ikinicylede evlenmişimm aman Allah korusun süper olmuş ama  :hopp :hopp :hopp :hopp

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #14 : Kasım 05, 2008, 13:41:50 »
 :bigg :bigg :bigg beğenmenize ve anlayışınıza çok çok teşekkür ederizzz arkadaşlar
karakterler üzeinde çok çalıştıkk  :bigg :bigg

:kiss :kiss :kiss hepiniziii