Gönderen Konu: Youtube.coma nasıl girilir?  (Okunma sayısı 1687 defa)

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
Youtube.coma nasıl girilir?
« : Kasım 03, 2008, 22:38:22 »
Son günlerde youtube girmek neredeyse imkansız hale geldi. Çünkü birbiri ardına gelen yasaklamalar youtubeye girmemizi imkansız hale geldi. 3-4 ay önce kapanan youtube daha öncede kapanmıştı sebep ise hep aynı sebep. Youtube yarın açılsa dahi ancak birkaç ay açık kalacak yeniden kapanacaktır. Öyleyse youtube.com sitesine girmenin bir yolu olmalı. Ben youtube.com sitesine giremiyorum derseniz mutlaka okuyun. Programsız, ek olarak bir kurulum gerektirmeyen bu anlatım, youtubeye girişinizi sağlayacak. Ayrıca proxy ayarlarınızla oynamanıza , dns numaranızı değiştirmenize gerek yok.

Dosyayı buradan indirin. Bu dosyanın içinde youtubeye ait tüm serverlerin ip adresleri var. Dosyamız zipli olduğu için öncelikle zipten çıkarın. Çıkardığınız hosts dosyasını “windows/system32/drivers/etc” dizisinin altına koyun. Eğer aynı isimde başka bir dosya daha varsa lütfen dosyayı yedekleyin aksi halde yedek dosyanızı kullanırsınız. Bu işlemden sonra explorerinize girerek www.youtube.com yazmanız yeterli olacaktır.

renklihaberler.net