Gönderen Konu: Fıkralar  (Okunma sayısı 31367 defa)

Çevrimdışı sibelim

• iyi niyet üyesi
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 22
  • Beni gidi beniii(:(:
    • http://sibelim89com.tr.gg/PROF%26%23304%3BL-.--.-.htm
Ynt: Fıkralar
« Yanıtla #75 : Aralık 12, 2008, 15:56:23 »
 :hopp :hopp :hopp :hopp

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
« Yanıtla #76 : Aralık 16, 2008, 14:59:00 »
Öp beni

Delikanlı sevgilisini aksam eve bırakır.Evin önünde masum bir
fısıltıdan sonra ateşlenir.Bir elini duvara dayayarak
- "Beni bir öper misin"..
Kız:
- "Deli misin evin önünde annemler görür" der..
Erkek:
"Ne olacak canim bu saatte kim görecek, ne olur seni çok seviyorum...
Kız:

- "Ben de seni ama olmaz..."
Erkek çok ateşli tabi devamlı ısrar eder. Bir ara aniden merdivenlerin ışığı yanar ve kızın küçük kız kardeşi belirir.
Küçük kız:

- "Babam diyor ki öpecekse öpsün, gerekirse ben öpecekmişim, o da
olmazsa kendisi gelecekmiş ama o hayvan oğlu hayvana söyle elini
Diyafon düğmesinden çeksin dedi''

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
« Yanıtla #77 : Aralık 16, 2008, 15:01:44 »
Öp beni

Delikanlı sevgilisini aksam eve bırakır.Evin önünde masum bir
fısıltıdan sonra ateşlenir.Bir elini duvara dayayarak
- "Beni bir öper misin"..
Kız:
- "Deli misin evin önünde annemler görür" der..
Erkek:
"Ne olacak canim bu saatte kim görecek, ne olur seni çok seviyorum...
Kız:

- "Ben de seni ama olmaz..."
Erkek çok ateşli tabi devamlı ısrar eder. Bir ara aniden merdivenlerin ışığı yanar ve kızın küçük kız kardeşi belirir.
Küçük kız:

- "Babam diyor ki öpecekse öpsün, gerekirse ben öpecekmişim, o da
olmazsa kendisi gelecekmiş ama o hayvan oğlu hayvana söyle elini
Diyafon düğmesinden çeksin dedi''
:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :biggv:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah haaaaaaaaaaah hahhhh  :bigg :bigg
ayyy çok komik yaaaaaaaaaa  :bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg
:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
« Yanıtla #78 : Aralık 16, 2008, 15:02:12 »
yaff tolga süpersin  :alks :alks de abicim bu vardı ya biliyoss ama hatrın için okudum :bigg :bigg
yine çift dikişe başlama :ble :ble

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
« Yanıtla #79 : Aralık 16, 2008, 15:03:16 »
sibelee b desem gülüyoo bide bana der delüüü :bigg :bigg :hopp :hopp :hopp

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #80 : Aralık 16, 2008, 15:04:20 »
sibelee b desem gülüyoo bide bana der delüüü :bigg :bigg :hopp :hopp :hopp

vallaha bayılcam gülmekten  :bigg :bigg :bigg

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
« Yanıtla #81 : Aralık 16, 2008, 15:39:40 »
:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :biggv:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg

ayyy çok komik yaaaaaaaaaa  :bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg
:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg:bigg :bigg :bigg

Sibel kuzum noldu sana... :bigg :bigg

Bana kuralcı mod diyorsun pfizerde çift dikişçi mod mu olacak.. :bigg :bigg

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #82 : Aralık 16, 2008, 15:41:31 »
GÜLME KRİZİNE GİRDİM  :bigg :bigg

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
« Yanıtla #83 : Aralık 17, 2008, 08:43:36 »

Sibel kuzum noldu sana... :bigg :bigg

Bana kuralcı mod diyorsun pfizerde çift dikişçi mod mu olacak.. :bigg :bigg

sen sus bakiim kendine bak tam tersi bence :bigg :bigg

GÜLME KRİZİNE GİRDİM  :bigg :bigg

napabilirizz kimi çağıralım :ble :ble :bigg :hopp :hopp :hopp

Çevrimdışı sibelim

• iyi niyet üyesi
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 22
  • Beni gidi beniii(:(:
    • http://sibelim89com.tr.gg/PROF%26%23304%3BL-.--.-.htm
« Yanıtla #84 : Aralık 17, 2008, 10:45:05 »
 :bigg

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
« Yanıtla #85 : Aralık 23, 2008, 14:09:45 »
Adamın biri arabasıyla yolda gidiyormuş.. derken tam bi manastirin ordan gecerken araba arizalanmiş... adam ugraşmiş etmiş ama bakmiş ki olmiycak, hava da karariyo, gidip manastirin kapisini calmiş:

- Afedersiniz... ben burdan geciyodum ve arabam arizalandi... gidebilicegim hicbir yer yok geceyi burda gecirebilir miyim?

Rahipler memnuniyetle adami iceri almişlar, ona yemek vermişler hatta arabasini da tamir etmişler.. derken uyku vakti gelmiş... adam tam uykuya dalicagi sirada, koridordan gelen cok tuhaf bi ugultuyla irkilmiş..... birkac dakika sonra ugultu kesilmiş ve adam uyumuş.. sabah uyanir uyanmaz rahiplere "o ses ne sesiydi?"diye sormuş,rahipler "ne oldugunu sana soyleyemeyiz, cunku sen bi rahip diilsin..." demişler.. adam biraz bozulmuş ama yine de rahiplere teşekkur etmiş, arabasina atlamiş yoluna devam etmiş...

Aradan birkac yil gecmiş... adam yine arabasiyla ayni yoldan gecerken yine arabasi tam manastirin orda bozulmuş... adam yine kapiyi calmiş, rahipler adami iceri almişlar arabasina bakmişlar,ve gece olup da adam yatinca yine koridordan ayni tuhaf ses gelmez mi..... "bunu mutlaka ogrenmeliyim"diye sabahi zor etmiş, sabah rahiplere sordugunda rahipler yine ayni cevabi
vermişler: "Sana soyleyemeyiz, cunku sen bir rahip diilsin..."

Adam bunun uzerine "pekala...."demiş.. "bakin o sesin ne oldugunu ogrenmek icin deli oluyorum...bana soylemenizin tek yolu benim bi rahip olmamsa, tamam olucam... bunun icin ne yapmam gerekiyor?" Rahiplerden biri cevap vermiş:

"Bunun icin dunyayi baştan sona geziceksin, yeryuzunun tamaminda kac sim tanesi ve kac kum tanesi oldugunu bulucaksin.... buraya donup bize soyledigin zaman sen de artik bizdensin...."

Adam kafaya koymuş bi kere o ugultunun ne oldugunu ogrenicek .. yola duşmuş, 45 sene boyunca dunyayi gezmiş dolaşmiş gorevini tamamlamiş, ve manastira geri donup kapiyi calmiş.... rahiplerden biri kapiyi acinca adam hemen iceri dalmiş:

"Beni hatirladiniz di mi.. o sesin ne oldugunu bana soylemeniz icin butun dunyayi dolaştim, butun sim tanelerini ve kum tanelerini tek tek saydim...
işte istediginiz sayilar: dunyada 145.236.284.232 sim tanesi, 231.281.219.999.129.382 kum tanesi var..."

Rahipler "BRAVO..!!"demişler.. "Artik sen de bizdensin... gel bakalim şimdi seni o sesin kaynagina goturucez..." ve adami koridordan gecirip tahta bi kapinin onune getirmişler...baş rahip "işte ses burdan gelir" demiş... adam kapiyi acmak istemiş ama kilitliymiş,"anahtari verir misiniz?"demiş, baş rahip ona anahtari vermiş... adam kapiyi acip iceri girmiş,karşisina bu kez taştan bir kapi cikmiş.. o da kilitliymiş, adam onun da anahtarini istemiş, kapiyi acmiş, iceri girince bu kez karşisina yakut renkli bir kapi cikmiş.. o da kilitliymiş,
Adam baş rahipten anahtari almiş, iceri girmiş, bu kez de karşisina zumrut kapli bi kapi,çikmiş, adam onun da anahtarini istemiş iceri girmiş derken adam bu şekilde tam 15 tane degişik kapilardan gecmiş, en sonunda karşisina altin renkli bi kapi cikmiş..baş rahip adama o kapinin anahtarini verirken "işte son kapinin anahtari...."demiş... adam kilidi acmiş, iceri girmiş... ve en sonunda o tuhaf sesin kaynagi olarak karşisina ............
..... ne ciktigini malesef size soyleyemem, cunku siz bir rahip diilsiniz .

Çevrimdışı nur

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 7
« Yanıtla #86 : Aralık 24, 2008, 09:41:11 »
inanmıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Aşkın tarifini sordum uşan kuşlara
Dediler göç,
Dediler yanmaktır yaklaştıkça...

Çevrimdışı stelyo_pipis

• Aktif Uye
  • Teşekkür: 0
« Yanıtla #87 : Aralık 24, 2008, 22:53:40 »
Biri rahip mi dedi ;D ;D
GİTTİĞİM EĞER BENSEM,SÖYLE BANA KİMDEN GİTTİM?SENDE YOKTUM ZATEN BEN,BEN YİNE BENDE BİTTİM...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #88 : Ocak 08, 2009, 09:47:47 »
Kayserilinin biri trende gidiyormuş. Karşısına da bir İstanbullu oturmuş. Tabii bizim Kayserili sucuk, pastırma, ekmek takılıyor. Bir ara:
-Kardas, sen de yir misin?, diye sorunca
- İstanbullu: Yok sağ ol, benim hemoroidim var, diye yanıtlar.
- Kayserili de: Olsun önce pastırma ye; sonra onu da beraber yirik.

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
Ynt: Fıkralar ( benim en beğendiğim fıkra :)) )
« Yanıtla #89 : Ocak 08, 2009, 09:51:15 »
Temel'in babası vefat eder... Cenazeye gelen bir aile dostu Temel'e sorar: Nasıl oldu? Cevap: 30.kattan aşağıya düştü... Adam: Vah vah desene çok feci ölmüş... Temel: Yok yok öyle ölmedi... tam yere düşecekken manavın tentesine çarpıp tekrar yükseldi... Adam: Vah Vaah! Daha şiddetli çakıldı o zaman. Temel: Yok! Karşıdaki kasabın tenteden zıpladı bu sefer karşı binanın çatısına... Adam: Demek çatıya çarpıp öldü. Temel: Yok ya! Çatıdan yuvarlanıp elektrik tellerine gitti... Adam: Deme ya! Çarpıldı o zaman... Temel: Yok canım teller yaylandı babamı 200 metre yukarı fırlattı. Adam: 200 metreden yere çakıldı öyle mi? Yazık... Temel: Yok ya yine en baştaki bakkalın tenteye... Adam: Orda mı öldü? Temel: Yooo... Ordanda yine kasaba... En sonunda bunalan adam Temel'e bağırarak sordu: Ulan nasıl öldü bu adam? Temel: "Baktık durmuyo... Vurduk!"