Üyelere Özel > Akıl Oyunları

bi düşünün bakalım

(1/1)

sibela85:
bir akıl sorusu..eskiden yunanistan da bir bilgin tarafından sorulmus bri yarısmada ve de cevabı bulunamadan filozof ölmüs..ve de hala cevabı yok.. ''kendi icinde kabolursa bedenin ve de ruhunu arar durursa ellerin sen kendini mi kandırırsın yoksa kendin senden mi kacar...?'' ( ben henüz bulamadım bu sorunun cevabını..)

ESİN AVŞAR:
Bana gore bunun tek cevabı = Ölüm....( ruhun bedenden ayrılışı..)

TurkDragon:
ben soruyu anlayamadımki hem renklerden dolayı okuyamadım hemde sanki harflerde eksik var gibi

sibela85:

--- Alıntı yapılan: TurkDragon - Ağustos 16, 2008, 00:03:19 ---ben soruyu anlayamadımki hem renklerden dolayı okuyamadım hemde sanki harflerde eksik var gibi

--- Alıntı sonu ---
soru şu arkadaşım

''kendi icinde kaybolursa bedenin ve de ruhunu arar durursa ellerin sen kendini mi kandırırsın yoksa kendin senden mi kacar...?''

_PFİZER_:
iide bende şöle düşünüyorum cvbı bulunamamış bi soruyla neden beynimi meşgul edeyim hani sonuç olsa belki bumu dersin yoksa obsesif olmaya niyetim yok nedi nedir diye
ama duruma bakılırsa ölüm yada ruh ikisinden biri gibi fazlada takılmayın böle derin konulara arkadaşlar allah muhafaza :wac benden sölemesi :goz :goz
filozofun sonu hüsran olmuş bakınsanıza :ic

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git