Gönderen Konu: İktisat İyi Diyenler Yada İktisat Kötü Diyenler+++İktisad İle İlgili Bilgiler  (Okunma sayısı 7961 defa)

Çevrimdışı dr-watson

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 0
  • Ya H€RşEyım Y@h H!c!m OLduM pARaperterL! e!Z!üg;)
Arkadaşlar İktisat Bölümü İle Bilgisi Olan lar bilgilerini Burda Paylaşırsa sevınırım
Ben bu yılki İlk Tercihimi İktisad olarak kullandım acaba ne derece doğru ne derece yanlıs ben
Bilmeden yaptım ama bundan sonrakı tercih yapacak arkadasları bilinçlendırmıs oluruz Başta ben  :uzg

Teşekkürler
« Son Düzenleme: Ağustos 04, 2008, 14:01:50 Gönderen: dr-watson »

Çevrimdışı stelyo_pipis

• Aktif Uye
Bence üzülmemelisin.Ben İktisat 3.sınıftayım.İktisat biraz zor ama güzel bi ders.Gerçi ben dikey geçiş yapmıştım.1 ve 2 sınıf dersleri hakkında pek bişey söyleyemem.Matematik ve İstatistik bana göre çok zor dersler.Bunlarla aran nasıl bilmem.
GİTTİĞİM EĞER BENSEM,SÖYLE BANA KİMDEN GİTTİM?SENDE YOKTUM ZATEN BEN,BEN YİNE BENDE BİTTİM...

Çevrimdışı dr-watson

• Okuyucu
  • *
  • Ya H€RşEyım Y@h H!c!m OLduM pARaperterL! e!Z!üg;)
 :uzg BANA matematık denmesın ne derse densın  :uzgsağlık olsun yorumunuz ıcın teşekkurler

Çevrimdışı relichunter

• Uye
  • **
arkadaşlar ben de iktisat yazdım ilk tercih olarak
benim matematiğim lisede hep iyiydi
en azından 3 ün altında hiç gelmedi
ama ne yalan söyleyeyim ben de korkuyorum sınıfta falan kalırsam diye :(
acaba ben de mi yanlış yaptım ama galiba değiştirilebiliyormuş kamuyönetimi yazarım diye düşünüyorum
yani değiştirme imkanı varmış diye duydum sonradan :yup

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 10
  • Sevgin ağır gelıyor , sevme artık beni .
yüzmesını bılmıyorsan denıze atlamayacaksınız .. bır sorumluluk aldıysanızda elınızı taşın altına koyup elınızden geldıgı kadarı ıle , cevrenın destegı ıle yapmaya calışacaksınız .. Bır duşunun buradakı her ınsanın en az 11 senelık okul sıralarında bır tecrubesı vardı ve oo 11 sene ıcınde de hep matematık dersı vardı keza fızık , kımya , bıyolojıde cabası .. ogunlerı nasıl aştıysanız ve bu noktaya geldıysenız .. Bundan sonrakılerı de aşacagınızdan emın olun ... Kımse başarı merdıvenını ellerı cebınde tırmanmamıştır .. Calışma, ıstek , bırazcık zamanından , sosyal hayatından fedakarlık hepsını aşmanızda katkı saglar .. gecırecegınız 4 yıllık sıkıntıyı dıplomayı alınca buyuk bır onurla ''ben başardım '' cumlesıyle susleyeceksınız ..

''SEN BAŞARDIN ''' ( ılk adımı atarak ) 

Sınav oncesı motıvasyon saglamalı  :goz :bigg
Seni yaşayabilmek seni  ...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
esin bence bugün senin içine şair falan bişi kaçmış köşe yazarı modundasın  :bigg

ama çok güzel yazmışsınn  :alks

Çevrimdışı yucel_beyoglu

• KıdemLi Uye
  • Teşekkür: 5
    • Y.Arslan Çınar Yazıyor...
ben iktisat öğrencisiyim, bu sene son sınıfım, tek dersim kaldı, onu verdiğimde mezunum,

eğer diplomayı almak istiyorsan, diğer bölümlere göre biraz daha fazla çalışman gerekli,
ama bazı şeylerin zorluğu insanları ileriye götürür, eğer çalırsan ve bitirirsen sana faydası olacaktır,,,

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
bence şu bi gerçek hepsi aynı ya yani biri diğerine göre zor filan öle bşi yokki okuyabilirsen hepsi aynı yok kamu yönetimini yapanlar iktisatı yapamaz yok işletme okuyan maliye bölümüne göre zorlanır filan inanmıyorum hepsi aynı yeterki siz hangisi hangi alanda ne işe yarıyo bölümlere bakın gerçi iş imkanı olarakta pek değişen bişi yok hepsi aynı olay yine bizde bitiyo işin özü :goz :goz

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
esin bence bugün senin içine şair falan bişi kaçmış köşe yazarı modundasın  :bigg

ama çok güzel yazmışsınn  :alks

rıca ederım şeker   :kiss :kiss  zaten tolga aklıma da gırdı , galıba kıtap yazmaya başlıycam  :bigg :bigg

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
rıca ederım şeker   :kiss :kiss  zaten tolga aklıma da gırdı , galıba kıtap yazmaya başlıycam  :bigg :bigg

Günlük tutarak başlayabilrisin mesela... :hopp

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
rıca ederım şeker   :kiss :kiss  zaten tolga aklıma da gırdı , galıba kıtap yazmaya başlıycam  :bigg :bigg

Günlük tutarak başlayabilrisin mesela... :hopp

bugunden başlıyayım o zaman , koca tır nerdeyse işyerının ıcıne gırıyordu , tabela falan hep aşagıda ...
gune bak yaa... hadıı goruşuruz .. ben kaza raporu tutayım  :wac :wac

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
bugunden başlıyayım o zaman , koca tır nerdeyse işyerının ıcıne gırıyordu , tabela falan hep aşagıda ...

hayda geçmiş olsun yaaa... ::) ::) gelişmelerden haberdar et..

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24

hayda geçmiş olsun yaaa... ::) ::) gelişmelerden haberdar et..

esinimm noldu ya  :blnk :blnk
geçmiş olsun bişi yoktur inşallah :kiss :kiss

Çevrimdışı ayselel

• Okuyucu
  • *
arkadaşlar ben ortaokul ve liseyi dışardan verdim şu an iktisat fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim çalışınca oluyor hiç korkmayın

Çevrimdışı bjk

• Aktif Uye
çalışınça herşey olurrr..
ÜLKEM VARSA,BENDE VARIM....