Gönderen Konu: Arkadaşlığın Bittiğini Gösteren İşaretler!  (Okunma sayısı 2116 defa)

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
Arkadaşlığın Bittiğini Gösteren İşaretler!
« : Mayıs 29, 2008, 14:04:59 »
Arkadaşlığın Bittiğini Gösteren İşaretler!
Çok yakın arkadaşınızla son zamanlarda anlaşamadığınızı, size yarardan çok zarar verdiğini mi düşünüyorsunuz? Bunu anlamak kolay değildir. İşte en iyi arkadaşınızla yol ayrımkna geldiğinizi gösteren işaretler..

* Sürekli arkadaşınızın dediklerini yapmaktan ve dertlerini dinleyip teselli etmekten sıkıldınız. Son birkaç aydır onu dinlemek istemediğiniz için telefonlarını açmıyor, "duymadım, banyodaydım, telefonumu evde unutmuşum" gibi çeşitli mazeretler üretiyorsunuz.

* Arkadaşınızla görüştükten sonra içiniz kararıyor ve sevgiliniz sizin son zamanlarda çık sıkıcı ve karamsar olduğunuzu söylüyor. Hatta arkadaşınızına dını vererek ondan çok etkilendiğinizi vurguluyor.

* Çoğu zaman onu dinledikten sonra bunalıp mutlu hissetmek için çikolata ya da büyük bir dilim pasta yiyorsunuz.

* Arkadaşınızla anlaşamadığınız konuda tartışmak yerine ona hak verdiğinizi söyleyip kısa kesiyorsunuz.

* Kilonuzun fazla olduğunu söylüyor, aldığınız giysilere kusur buluyor artık ona katlanamadığınızı düşünüyorsunuz.

* Erkek arkadaşınızla ilgili anlattıklarınızı başka arkadaşlarınızdan duyuyor ve çok kızıyorsunuz. Hatta siz mutsuz olduğunuz için mutlu olduğunuzu düşünüyorsunuz. Artık onunla sohbet ederken kendinizi diken üzerinde gibi rahatsız hissediyorsunuz.

* Buluştuğunuzda sürekli o konuşuyor ve size fırsat vermiyor, siz bu arkadaşlıkta paylaşılacak birşey kalmadığını düşünüyorsunuz.

* Tüm bu düşünceler içideyseniz arkadaşınızla vakit kaybetmeden yollarınızı ayırın ancak son kez buluşup onun hakkında ne düşündüğünüzü söyleyin.

ayabakan

• Ziyaretçi
Ynt: Arkadaşlığın Bittiğini Gösteren İşaretler!
« Yanıtla #1 : Haziran 01, 2008, 08:23:21 »
vallahi okuyunca enterasan duygular içinde yiğilip kaldim.. :uzg

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #2 : Haziran 01, 2008, 15:51:27 »

neden ::) ?

ayabakan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Haziran 01, 2008, 21:34:03 »

duygularımı bi dökersem bütün forum üzülür..o yüzden bu arada kalsin.. :uzg

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #4 : Haziran 01, 2008, 21:52:08 »

duygularımı bi dökersem bütün forum üzülür..o yüzden bu arada kalsin.. :uzg

peki siz bilirsiniz..kusura bakmayın..üzülmenizi istemezdim..

ayabakan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 01, 2008, 22:02:57 »
ne kusuru arkadaşım yapma ya...sadece anlatacaksam guvendiğim birine anlatırım demek istedim..benim özel hayatım tamamen bu açtığın konuya benziyor :uzg