Gönderen Konu: Forumumuz Mezun Önerileri  (Okunma sayısı 15765 defa)

Çevrimdışı şafak

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 2
Forumumuz Mezun Önerileri
« : Temmuz 10, 2007, 16:04:31 »
mezun oldum bu yıl. eskişehirde okumak çok güzeldi. hala eskişehire gelmeyen aöfliler varsa öğrencilik hayatlarının bi bölümünü burda geçirsinler derim. bu arada sınıf geçmek için bol bol test çözün, not tutun. e tabi mezun olduktan sonra sölemesi kolay diyosunuz.ama inanın emek vermeden başarıya ulaşılmıyor.
« Son Düzenleme: Temmuz 18, 2007, 16:51:52 Gönderen: şafak »
siyasetle ilgilenmeyen aydınları bekleyen sonuç;
cahiller tarafından yönetilmektir.

Çevrimdışı sanemgülşah

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 1
Ynt: MEZUNLAR
« Yanıtla #1 : Eylül 27, 2007, 00:47:21 »
inşallah sınav sonuçları açıklanınca mezun olucam..arkadaşlar ben dersaneye gittim ama yinede murat yayınlarını kitabını aldım.hepinize onu tavsiye ederim.diğer yayınların çoğu hatalı şıkları...bide orjinal kitaplarınızı atmayın ...her derste renkli yazılmış yerden muhakkak sorular çıkıyor..fakat bu sen itibariyle sınav sistemi değişiyor şöyleki soruları anadolu üni hoocaları  hazırlıyodu fakat artık ösym açıklayacak...

Çevrimdışı garnizova

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 0
« Yanıtla #2 : Ekim 02, 2007, 21:16:44 »
Arkadaslar ben de 4 e kadar deneyim den calıştım.Cok cok yararlı bence,doğrusunu söylemek gerekirse verdikleri o kitaplara hiç bakmadım...ama anlayarak calısmak lazım,cok soru cozmenın yanında da şu soru böylede sorulabilirdi deyip değisik kombinasyonlar yaratmalıyız,o zaman daha cok akılda kalıyor.İnsallah bu sene de deneyim,duzenli calısma ve mezuniyet........HERKESE BOL BOL BASARILAR
Uzun bir yolda gidilecek miller var;rüzgarlı,soğuk ve karlarla kaplı.........

Çevrimdışı Dark_of_street

• Okuyucu
  • *
« Yanıtla #3 : Kasım 20, 2007, 22:42:48 »
arkadaşlar 4 yıllık aöf kamu yön mezunuyum.murat ilkumut yayınlarına çaılışın.ve programlı çalışın.çok diil günde 1.5 saat çalışarak mezun olabilirsiniz.ben öyle yaptım.hepinize başarılar

Çevrimdışı onurcanay

• Okuyucu
  • *
aöf sonrası hayat
« Yanıtla #4 : Ocak 04, 2008, 22:32:50 »
arkadaşlar merhaba ben 2007 iktisat mezunlarındanım. öncelikl bu sitenin mezun olmamda çok faydası olduğunu belirtmek istiyorum..hırslar azimle çalışıp mezun olduk tabii hayallerimi gerçekleştirmek adına mezun olduktan sonra kendimi daha avantajlı hissetebiliyorum ama istediğim olmadı çünkü aöf formatında herkesin amacı geçmek ve diploma almak diye düşünüyorum çünkü bende o şekilde hareket etmiştim. ama mezun olduktan sonra hayata atıldığında bence bu bilgiler kurum sınavlarına girmek için yetersiz kaldığı kaanatindeyim

Çevrimdışı yeşilim

• Okuyucu
  • *
Ynt: aöf sonrası hayat
« Yanıtla #5 : Nisan 14, 2008, 09:36:42 »
arkadaşlar merhaba ben 2007 iktisat mezunlarındanım. öncelikl bu sitenin mezun olmamda çok faydası olduğunu belirtmek istiyorum..hırslar azimle çalışıp mezun olduk tabii hayallerimi gerçekleştirmek adına mezun olduktan sonra kendimi daha avantajlı hissetebiliyorum ama istediğim olmadı çünkü aöf formatında herkesin amacı geçmek ve diploma almak diye düşünüyorum çünkü bende o şekilde hareket etmiştim. ama mezun olduktan sonra hayata atıldığında bence bu bilgiler kurum sınavlarına girmek için yetersiz kaldığı kaanatindeyim
evet katılıyorum sana arkadaşım bende 2007 işletme mezunuyum kurum sınavlarına girmek için gerçekten çok yetersiz bunu sınava girince daha iyi anlıyorsunuz  :o
sevmek sevilene yapılan en güzel duadır...

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
« Yanıtla #6 : Nisan 17, 2008, 20:41:25 »
arkadaşlar kurum sınavı derken neden bahsediyosunuz mesela?
Aynı soruya bende katılıyorum cevaplarsanız sevınırım....

arkadaşlar bence kurum sınavı derken kpssden bahsediyoo yani örgün eğitimdekilerin daha fazla bilgiye sahip olduğnuu bizimde onların önüne geçmemiziçin sadece bu bilgilerle yetinmememiz gerektiğini kendimizi geliştirmemizi gerçekten bende öle düşünüyorum mesela  kaymakamlık sınavlarını bi düşünsenize müracaat edenler kimbilir ne kadar bilgiyle donanıp müracaat ediyolar uzun lafın kısası ne örgün ne açık insanın kendisini geliştirmesi geliyo başta arkadaşlar yoksa fark atmak zor gibi  :goz

umarım anladıklarım doğrudur yeşilimm :wac

Çevrimdışı gülnarlı

• Okuyucu
  • *
« Yanıtla #7 : Nisan 27, 2008, 13:01:21 »
ben arkadaşımın tam aksine örgün eğitimdekilerden daha fazla şansımızın olduğunu düşünüyorum ama önce açıköğretimi ciddiye almalı ve konuları ii anlamalıyız ben kpss de başarılı olacağıma inanıyorum unutmayalım İNANMAK YARI YARIYA BAŞARMAKTIR bence karamsar düşünmeyelim biz bu okulu kimseden yardım almadan kendiniz sadece bireysel çalışarak yapıyoruz ve daha çok bilgiye sahibiz... arkadaşlar bence hırs yapmalı ve açıköğretimlilerin örgün eğitimlilerden  daha başarılı olabileceğini gösterelim...moralimizi bozmayalım çalşan herhes başarılı olur açıköğretim veya örgün....

Çevrimdışı semazen

• Okuyucu
  • *
« Yanıtla #8 : Mayıs 04, 2008, 22:13:29 »
BEN BIRAZ DAHA FARKLI DUSUNUYORUM BIZLER DAHA COK EMEK HARCIYORUZ VE HICBIRSEKILDE DESTEK ALMIYORUZ O UZDEN BU EMEKLERIN KARSILIKSIZ KALMAYACAGINI DUSUNUYORUM MORALLERI BOZMAMAK GEREKIR ELBET BIRGUN KARSILIGININ ALINACAGINI UNUTMAYALIM ALLAH HERKESIN YARDIMCISI OLSUN

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
« Yanıtla #9 : Haziran 03, 2008, 09:02:02 »
Forumumuzda olupta geçtiğimiz sene mezun olanların önerilerini bir derleyip toparladım sizler için...

Mezun olupta biz Aöf öğrencileriyle paylaşmak istekleri olanlar buradan yazabilir..
« Son Düzenleme: Haziran 03, 2008, 09:04:36 Gönderen: shade »

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
Ynt: Forumumuz Mezun Önerileri
« Yanıtla #10 : Haziran 03, 2008, 09:04:41 »
çok güzel olmuş saol tolga moral motive oluyo bizde o günleri görücez inşallahhh :yup :yup :yup

Çevrimdışı nur

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 7
« Yanıtla #11 : Haziran 03, 2008, 19:05:33 »
arkadaşlar mezun olarak benim önerim bütün sene az yada çok çalışmış olun ama son bir hafta özellikle  son 3 gün mutlaka gece gündüz çalışın.ama sınav öncesi 1 gün hariç tabi
Aşkın tarifini sordum uşan kuşlara
Dediler göç,
Dediler yanmaktır yaklaştıkça...

Çevrimdışı torbeş

• Okuyucu
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 21, 2008, 11:16:08 »
arkadaşlar kesinlikle egem yayınlarını tavsiiye ederim 4 senede hiç takılmadan geçtim.konu anlatımı ve kitap dizaynı sizi ders çalışmaktan soğutmuyor.önemli olan nokta da bu bence konunun ardından ünite soruları ve sonhafta genel olarak sadece soru tiplerine çalışsanış yeter.Bence sınava 1 ay kala çalışmaya başlasanız günlük ortalama 1-1,5 saat çalışmanız yeterli olur.

Çevrimdışı nisan2008

• Okuyucu
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 30, 2008, 12:38:42 »
fakat bu sen itibariyle sınav sistemi değişiyor şöyleki soruları anadolu üni hoocaları  hazırlıyodu fakat artık ösym açıklayacak...

açıkögretimde bir üniversite arkadaşım. ösym ile ne alakası var. şöyleki, örgün bir üniversitede okuyan bir ögrencinin sınav sorularını hocası yerine ösym mi hazırlıyor ve hazırlaması ne kadar mantıklı olur?  bizimkide aynen öyle.  mesajını 2007 de atmışsın. geçmiş yıl sorularıyla kıyaslandıgında bu sene soruları arasında fark bile yok. yani ne sistem değişmiş ne ösym gelip bişeyler karıştırmış. böyle kulaktan dolma sözlerle milletin hevesini kırıp yanlış yönlendirmeyin. :icon başarılar. :hopp

Çevrimdışı sibelim

• iyi niyet üyesi
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 22
  • Beni gidi beniii(:(:
    • http://sibelim89com.tr.gg/PROF%26%23304%3BL-.--.-.htm
« Yanıtla #14 : Haziran 30, 2008, 12:41:16 »
fakat bu sen itibariyle sınav sistemi değişiyor şöyleki soruları anadolu üni hoocaları  hazırlıyodu fakat artık ösym açıklayacak...

açıkögretimde bir üniversite arkadaşım. ösym ile ne alakası var. şöyleki, örgün bir üniversitede okuyan bir ögrencinin sınav sorularını hocası yerine ösym mi hazırlıyor ve hazırlaması ne kadar mantıklı olur?  bizimkide aynen öyle.  mesajını 2007 de atmışsın. geçmiş yıl sorularıyla kıyaslandıgında bu sene soruları arasında fark bile yok. yani ne sistem değişmiş ne ösym gelip bişeyler karıştırmış. böyle kulaktan dolma sözlerle milletin hevesini kırıp yanlış yönlendirmeyin. :icon başarılar. :hopp

:alks :alks :alks :alks :alks :alks

söze ne hacet  :D