Gönderen Konu: doğum günün seni anlatıyor  (Okunma sayısı 5956 defa)

Çevrimdışı nur

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 7
doğum günün seni anlatıyor
« : Kasım 12, 2007, 16:46:07 »

23 ARALIK - 1 OCAK=kırmızı=25 HAZİRAN - 4 TEMMUZ

2 OCAK - 11 OCAK=TURUNCU= 5 TEMMUZ - 14 TEMMUZ

12 OCAK - 24 OCAK = SARI=15 TEMMUZ - 25 TEMMUZ

25 OCAK - 3 ŞUBAT_=PEMBE=26 TEMMUZ - 4 AĞUSTOS

4 ŞUBAT - 8 ŞUBAT= MAVİ=5 AĞUSTOS - 13 AĞUSTOS

9 ŞUBAT - 18 ŞUBAT=YEŞİL=14 AĞUSTOS - 23 AĞUSTOS

19 ŞUBAT - 28 ŞUBAT= KAHVE=24 AĞUSTOS - 2 EYLÜL

1 MART - 10 MART=TURKUAZ= 3 EYLÜL - 12 EYLÜL

11 MART - 20 MART= BEJ=13 EYLÜL -22 EYLÜL

21 MART=SİYAH

23 EYLÜL=ZEYTİN YEŞİLİ

22 MART - 31 MART=MOR= 24 EYLÜL - 3 EKİM

1 NİSAN - 10 NİSAN=LACİVERT= 4 EKİM - 13 EKİM

11 NİSAN - 20 NİSAN=GÜMÜŞ=14 EKİM - 23 EKİM

21 NİSAN - 30 NİSAN=BEYAZ=24  EKİM - 11 KASIM

1 MAYIS - 14 MAYIS= MAVİ

12 KASIM - 21 KASIM= ALTIN=15 MAYIS - 24 MAYIS

22 KASIM - 1 ARALIK= KREM =25 MAYIS - 3 HAZİRAN

2 ARALIK - 11 ARALIK= GRİ=4 HAZİRAN - 13 HAZİRAN

12 ARALIK - 21 ARALIK= KESTANE=14 HAZİRAN - 23 HAZİRAN

22 ARALIK= NEFTİ

24 HAZİRAN =GRİ

KIRMIZI

Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

MOR

Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir.

KREM

Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür. Aşkı dikkatlice seçer, ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.

BEJ

Sakindir, ama hemen strese girebilir. İlişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalışkandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapar.

NEFTİ

Zevklidir, görünüşüne çok önem verir; materyalist de denebilir. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Liderlik, ruhunda vardır. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur.

GÜMÜŞ

Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.

GRİ

Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Başkalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.

BEYAZ

Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.

YEŞİL

Her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün, kararlı, sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler.

SİYAH

Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evveli uzunca bir süre düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever.

ALTIN

Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür. İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.

ZEYTİN YEŞİLİ

Sakin ve yumuşak mizaçlıdır. Şiddeti sevmez, kavgadan her zaman uzak duru. Yerine göre davranmasını ve konuşmasını iyi bilir. Hassas, nazik ve neşelidir. Kıskançlıktan hoşlanmaz. Adalet duygusu gelişmiştir.

PEMBE

Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.

KAHVE

Hareketli ve sportiftir. Başkalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur. Ateşi de çabuk söner. İdeal olanı bulana kadar da arayışlarını sürdürür.

SARI

Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.

MAVİ

Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptir. Artistik bir doğası vardır ve aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder.

KESTANE

Zeki, güçlü bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever, ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğinide yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de sever.

LACİVERT

Dikkat çekici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir. Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

TURUNCU

Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

TURKUAZ

Duyguları aniden ve kolay değişebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever. Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk yüzünden çok kolay incinebilir.

Aşkın tarifini sordum uşan kuşlara
Dediler göç,
Dediler yanmaktır yaklaştıkça...

Çevrimdışı melekk

• Aktif Uye
  • Teşekkür: 5
Ynt: doğum günün seni anlatıyor
« Yanıtla #1 : Kasım 12, 2007, 16:48:06 »
MAVİ

Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptir. Artistik bir doğası vardır ve aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder..... :asu

BeN BaNa KeNdİm İçİn LaZıMıM........

ESİN AVŞAR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 12, 2007, 22:36:27 »
 TURKUAZ

Duyguları aniden ve kolay değişebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever. Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk yüzünden çok kolay incinebilir.

ilgınc !!!

Çevrimdışı angel86

• Uye
  • **
  • Teşekkür: 2
  • ...hey aşk...
« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2007, 21:59:38 »
BEYAZ

Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.

:angel: :angel: :angel:

Çevrimdışı nur

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 7
« Yanıtla #4 : Kasım 20, 2007, 11:26:16 »
Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.

çok doğru :D
Aşkın tarifini sordum uşan kuşlara
Dediler göç,
Dediler yanmaktır yaklaştıkça...

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
« Yanıtla #5 : Kasım 20, 2007, 17:00:04 »
KAHVE

Hareketli ve sportiftir. Başkalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur. Ateşi de çabuk söner. İdeal olanı bulana kadar da arayışlarını sürdürür.
..vay be ben neymişim.. :alks :alks

Çevrimdışı muge_cigdem

• Uye
  • **
  • Teşekkür: 3
« Yanıtla #6 : Kasım 23, 2007, 21:06:48 »
 :oyy :hopp :yup

Çevrimdışı gözyaşımsın

• Duygusal Üye
  • Aktif Uye
  • ..özledimm..
« Yanıtla #7 : Kasım 27, 2007, 13:26:35 »
beyaz tam ben :ble :hopp :hopp :hopp :ble
Kalbimden İsmin Geçti..... Kimseler Duymadı...

Çevrimdışı _hilye_

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Ocak 12, 2008, 19:06:33 »
11 NİSAN - 20 NİSAN=GÜMÜŞ=14 EKİM - 23 EKİM

GÜMÜŞ

Çevrimdışı sibelim

• iyi niyet üyesi
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 22
  • Beni gidi beniii(:(:
    • http://sibelim89com.tr.gg/PROF%26%23304%3BL-.--.-.htm
« Yanıtla #9 : Ocak 12, 2008, 19:11:51 »
MOR

Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir.

ayynı ben iştee:)

SEÇKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ocak 12, 2008, 23:25:03 »
 KESTANE. TAM BENİ ANLATIYOR GİBİSİNDEN........ :alks

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
« Yanıtla #11 : Mart 08, 2008, 11:55:24 »
 BEJ

Sakindir, ama hemen strese girebilir. İlişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalışkandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapar.

Çevrimdışı gülümser

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 0
« Yanıtla #12 : Mart 22, 2008, 21:54:41 »
KESTANE

Zeki, güçlü bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever, ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğinide yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de

ben buyum işteeeeee evet yaa işte buyum  :biss
dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur gel seni

Çevrimdışı moonlight

• Yeni Üye
  • *
  • Teşekkür: 3
    • büyük halk tıp merkezi
« Yanıtla #13 : Mart 22, 2008, 23:38:52 »
PEMBE

Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.

tam beni anlatıyo.. :yup :oyy :oyy :oyy
gök yüzünde yanlız gezen yıldızlar yer yüzünde sizin kadar yanlızım

Çevrimdışı gökçen

• PoLiS mOdErAtÖr :)
  • KıdemLi Uye
  • Teşekkür: 12
« Yanıtla #14 : Nisan 30, 2008, 16:17:06 »

TURKUAZ

Çevrimdışı ozlemm

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 21
« Yanıtla #15 : Nisan 30, 2008, 22:53:45 »
KIRMIZI

Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

güzelmişş :alks

Çevrimdışı euler

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Haziran 07, 2008, 12:01:23 »
sarı

Çevrimdışı 06sarışın

• Uye
  • **
« Yanıtla #17 : Haziran 07, 2008, 15:59:53 »
BENNN

KESTANE

Zeki, güçlü bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever, ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğinide yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de sever.
^SARISIN^