Gönderen Konu: AÖF İŞLETME 2002-2011 Çıkmış sınav soruları  (Okunma sayısı 5504 defa)

Çevrimdışı zyndan

• KıdemLi Uye
  • Teşekkür: 4
AÖF İŞLETME 2002-2011 Çıkmış sınav soruları
« : Mayıs 12, 2011, 11:21:47 »
Merhaba arkadaşlar AÖF İşletme 2003-2011 arası çıkmış sınav sorularını orjinal pdf formatında aşağıdaki linkten indireilirsiniz.

Arkadaşlar açıköğretim final sınavlarında kitaplarda yer alan bütün ünitelerden sorumlu olduğunuzu unutmayın. Ders çalışma önerisi olarak öncelikle satın almış olduğunuz aöf dvd eğitim setlerinden üniversitenin verdiği ana kitap veya satın almış olduğunuz yardımcı kitaplardan çalışın sınavlara son birkaç hafta kala aöf çıkmış sorulara göz atın. Sadece çıkmış sorulardan çalışırsanız yanılmış olabilirsiniz. Çünkü her sınavda sorular aynen çıkmayabilirler.

--------------------

Arkadaşlar unutmayın ki aöf çıkmış sınav soruları Anadolu Üniversitesi'nin sitesinden alınmış olup yanlızca sizlerin daha kolay ulaşabilmesi için paylaşılmaktadır.

Aöf çıkmış sorularını bilgisayarınıza indirmek için aşağıda yazılı olansıralamayı takip edin lütfen..

* Aşağıda Bulunan Linke Tıklayın.
* Tıkladıktan Sonra Açılan Sayfadan NORMAL INDIRME Yazısına Tıklayacaksınız.
* Sayfa Yenilenecek ve 15 den geri Saymaya Başlayacak.
* Bu Sürede Bekleyin ve Sayma Bittiğinde Yenilenen Sayfadaki Kırmızı Kutu İçindeki Yazıyı, Yine O Kutuda Bulunan 'Type the two words' Yazısının Altındaki Boşluğa Yazın. Yazdıktan Sonra Hemen o Kutunun Altındaki 'Download The File' Yazısına Tıklayın.
* Yenilenen Pencerede 'Yüklemek İçin Tıklayınız' Yazısına Tıklayın.
* Karşınıza Bir Dosya Kaydetme Uyarısı Çıkacaktır. Dosyayı Bilgisayarınıza Kaydedeceğiniz Yeri Seçin ve İşlem Tamamdır.

İnternet bağlantınıza göre 5-10 dakikada bilgisayarınıza sınav sorularını indirmiş olursunuz.

Aöf sınav sorularını bilgisayarınıza indirirken İndirme Ekranını Kapatmayın.

----------------------

AÖF İşletme 1.Sınıf 2002-2011 çıkmış sınav soruları İNDİR

Çevrimdışı pesimania

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 0
Ynt: AÖF İŞLETME 2002-2011 Çıkmış sınav soruları
« Yanıtla #1 : Temmuz 11, 2011, 14:32:59 »
hocam çok teşekkürler

rar şifresi yok sanırım. indiriyorum.