Gönderen Konu: öncelikle selamun aleyküm.....ACİLLLL  (Okunma sayısı 1710 defa)

Çevrimdışı supermario

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 0
öncelikle selamun aleyküm.....ACİLLLL
« : Mart 13, 2010, 16:41:07 »
işletme bölümü 4.sınıftayım ve 3.sınıftan tek dersim var o da finansal ne yaptım yaptım yine gecemedim maliyeti gectim onu yine gecemedim sizce nasıl calısmalıyım  ACİLLLLL....

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
Ynt: öncelikle selamun aleyküm.....ACİLLLL
« Yanıtla #1 : Mart 13, 2010, 16:47:28 »
işletme bölümü 4.sınıftayım ve 3.sınıftan tek dersim var o da finansal ne yaptım yaptım yine gecemedim maliyeti gectim onu yine gecemedim sizce nasıl calısmalıyım  ACİLLLLL....
Aleykümselam..öncelikle başarılar diliyorum..benim tavsiyem mutlak bir yardımcı kitap alın..ordan konuları çalıştıktan sonra birde soru bankası alın ordan bol bol soru çözün ..ana ders kitabından da özet bölümünü okuyup ünite sonu sorularını çözün..tek çözüm bol soru çözmeniz eğer konularda kendinizi yeterli görüyorsanız sadce soru çözün derim..inşallah bu kez başarılı olursunuz..hoşçakalın..

Çevrimdışı TeNNiSeR

• Uye
  • **
  • Teşekkür: 8
  • Yalnızlığım Yokluğun Kadar Eksik...
    • Dünya Alem Burada ..!
Ynt: öncelikle selamun aleyküm.....ACİLLLL
« Yanıtla #2 : Mart 13, 2010, 22:39:31 »
Açıköğretim kurslarının sınavdan önceki hafta genel tekrarlarına katılmayıda deneyebilirsiniz, hem genel özeti hızlıca dinlersiniz hem soru çözersiniz hemde daha verimli olacağını düşünüyorum, tabi sizinde önceden biraz çalışmanızda fayda var. Başarılar.
[● Dikkat Et; Neşen Kimsenin Üzüntüsünden Doğmasın..! ●]