Gönderen Konu: komik hikayeler :))  (Okunma sayısı 1530 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
komik hikayeler :))
« : Haziran 10, 2009, 10:36:27 »
Küçük bir çocuk, hamile bir kadının karnına dokunarak:
- Ne var sizin karnınızda teyze,
Kadın:
- Çocuğum var evladım, diye cevap verir.
- Sizin çocuğunuz mu?
- Evet
- Onu seviyor musunuz?
- Evet
- Çok mu seviyorsunuz?
- Evet evladım.
- Öyleyse neden yediniz?...

Kadının biri hastaneye yatar narkozun etkisiyle azraili qorer.
Kadın : Ne kadar waktim war
Azrail : Daha 50 senen war der...
Kadın bu sewincle hastaneye kosar estetik yaptırır we Cok qusellesir..ordan cıkarkan kadına ara carpar we olur
Kadın : Hani 50 senem wardı ? der
Azrail : Kıss sen ne qusel olmussun tanıyamadım walla Der .

Ayakları çok fena kokardı. Bir gün bir arkadaşına, birlikte tiyatroya gitmelerini teklif etti.
- Hay hay, dedi arkadaşı. Ama eve git, ayaklarını yıka ve temiz bir çorap giy. Söz mü?
- Söz...
Tiyatroya gittiler. Yerlerine oturdular. Aradan beş on dakika geçmeden etrafındakiler mendillerini burunlarına götürmeye başladı.
- Hani söz vermiştin, dedi arkadaşı.
- Vallahi değiştirdim, dedi ve ekledi:
İnanmazsan diye kirlileri de cebime koydum. İşte burada!......

Adam maça gitmiş. Aldığı bilet tribünün en uzak köşesinde. Yerine oturmuş birinci devreyi güç bela seyretmiş.
O arada ön tarafta tam ortada bir koltuğun boş olduğunu fark etmiş. Devre arasında sıralar arasından geçip o boş yere ulaşmış. Yan koltuktaki adama sormuş:
- "Burası boş mu?"
- "Boş, demiş adam..."
- "Nasıl oluyor bu tıklım tıklım dolu stadda boş yer kalmış..."
- "Orası benim eşimin, demiş adam, aylar önce bu maç için almıştık. Ama eşim vefat etti..."
- "Çok üzüldüm, demiş bizimki, ama dost ve akrabalarınızdan birine neden vermediniz bileti?"
- "Onların hepsi şu anda cenazede, demiş adam......

BİRGÜN HOCA HERZAMANKİ GİBİ NAMAZINI KILMAK İÇİN ABDEST ALMAYA HAZIRLANIR.ABDESTİNİDE KÖYÜN MEYDANINDAKİ ÇEŞMEDEN ALMAKTADIR. HOCAYI ABDEST ALIRKEN İZLEYEN KÖYLÜLER BAKARLAR Kİ HOCA DEFALARCA ÜST ÜSTE ABDEST ALMAKTADIR.ŞAŞIRIRLAR VE SEBEBİNİ MERAK EDERLER VE HOCAYİ İZLERLER.DAHA SONRA HOCA NAMAZINI KILMAK İÇİN CAMİYE GİDER.HOCA NAMAZ KILARKEN GÖRÜRLERKİ NAMAZ ESNASINDA İKİDE BİR GÜLÜP DURUYOR BUNUN ÜZERİNE AHALİDEN BİRİ DAYANAMAYIP
-HOCAM,NAMAZDA GÜLÜYORSUNUZ ABDESTİNİZ BOZULDU NAMAZDA GİTTİ DER
HOCANIN CEVABI İSE,
-YAHU ÖNEMLİ DEĞİL YEDEKTE BİR KAÇ ABDESTİM DAHA VAR DER...

Bir gün Üç Vampir; Alman,Fransız ve Temel kan içme yarışması yapmaya karar vermiş.Önce Fransız gitmiş.Geldiğinde ağızı kanmış.Sormuşlar;Nerden aldın bu kanı? Cevap verir;Şu direği görüyor musunuz? -Evet -Peki direğin arkasındaki marketi görüyor musunuz?-Evet -Kanlar içinde yatan kadını görüyor musunuz? -Evet -İşte ondan aldım Alman gider gelir.Onunda ağzı kan doludur. -Sen kanı nerden aldın? -Şu direği görüyor musunuz?
-Evet -Arkasındaki marketi -Evet -Onun önündeki adamı görüyor musunuz? -Evet -İşte ondan aldım. Temel gidip döner.Yüzü ,üstü her tarafı kandır.
-Bu kanı nerden aldın. -Şu direği görüyor musunuz? -Evet -Ben Görmedim. (: