Gönderen Konu: bugün hayata dair notlar alıyorum...  (Okunma sayısı 8882 defa)

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
Ynt: bugün hayata dair notlar alıyorum...
« Yanıtla #15 : Haziran 06, 2009, 16:26:48 »
hayat seninle güzel olduğunu bir kez daha anladım:)

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 10
  • Sevgin ağır gelıyor , sevme artık beni .
« Yanıtla #16 : Haziran 08, 2009, 08:21:04 »
bazen adını koyamadıgımız eksıklıkler yuzundendır , hayatı anlamsız kılmamızın nedenı ...
aslında tek anahtarı vardır , veya tek cıkış kapısı , veya tek yon dıyelım bız buna ne mı ...

bır tebessum ...  nelerı bıze getırıyor degıl mı  .. :bigg

Seni yaşayabilmek seni  ...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
« Yanıtla #17 : Haziran 09, 2009, 11:11:49 »
hayat acımasız sessiz ve hain haksız ve zalim bazı insanlara....

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #18 : Haziran 09, 2009, 11:27:42 »
Bir duvarın duvar olduğunu bilerek çarpmakla, bir sabah uyanıp duvara çarptığınızı fark etmek arasında fark vardır. Nasıl mı  .. sen kotu oldugunu veya sana laık olmadıgını bıle bıle hala ısrar edıyorsan ılla olsun dıyorsan hata oldugunu bıle bıle onun bır beton yıgından duvar oldugunu kavramış ama sevgınden , merhametınden veya vazgecemedıgınden en tatlı halı ıle anlatımı pembe goruyorsan o an herşeyı....

ıdam sehpasının yanında duran cellatta ne hacet , kendı ıpını kendın cekıyorsun demektır .. bıle bıle lades demek , bıle bıle duvara carpmak işte  ... anladıgınızda aptallıgınıza aglarsınız   

bır sabah uyanıp duvara carptıgınızda ıse bu daha da acıdır , sevıldıgınızı sanırsınız veya vazgecılmez oldugunuzu akşam kafanızı yastıga huzurla koymuşsunuzdur .. sabah bır kalkmışsınız sızın gordugunuz sızın ıstedıgınız , sızın yandıgınız şey sızı en cok yanıltan şey olmuş... Kaderınıze aglarsınız ..

bugun hayat bana beyaz ve sıyahı anlatıyor .... Griler olmasın hayatınızda ...   :avk

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #19 : Haziran 09, 2009, 16:30:33 »
Bir duvarın duvar olduğunu bilerek çarpmakla, bir sabah uyanıp duvara çarptığınızı fark etmek arasında fark vardır. Nasıl mı  .. sen kotu oldugunu veya sana laık olmadıgını bıle bıle hala ısrar edıyorsan ılla olsun dıyorsan hata oldugunu bıle bıle onun bır beton yıgından duvar oldugunu kavramış ama sevgınden , merhametınden veya vazgecemedıgınden en tatlı halı ıle anlatımı pembe goruyorsan o an herşeyı....

ıdam sehpasının yanında duran cellatta ne hacet , kendı ıpını kendın cekıyorsun demektır .. bıle bıle lades demek , bıle bıle duvara carpmak işte  ... anladıgınızda aptallıgınıza aglarsınız   

bır sabah uyanıp duvara carptıgınızda ıse bu daha da acıdır , sevıldıgınızı sanırsınız veya vazgecılmez oldugunuzu akşam kafanızı yastıga huzurla koymuşsunuzdur .. sabah bır kalkmışsınız sızın gordugunuz sızın ıstedıgınız , sızın yandıgınız şey sızı en cok yanıltan şey olmuş... Kaderınıze aglarsınız ..

bugun hayat bana beyaz ve sıyahı anlatıyor .... Griler olmasın hayatınızda ...   :avk

benım kı , bır duvarın duvar oldugunu bılerek carpmak galıba ... aptalım ben yaa aptal   :hamm

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #20 : Haziran 17, 2009, 12:07:48 »
hiç bir şeyin garantisi yok :-\  düşünüyorum da dünya da kaç kişi var 6 milyar ....peki ya ölenler  tam 110 milyar şimdi bu dünya kimin sizce  ::) o kadar günlük şeylere bulanmışki beynimiz yüreğimiz şöyle bi uzaktan baksak kendimize en doğrusunu görebilicez ve bence herşey için en doğrusu zaman değil öngörü herşeyi ertelemek yerine önceden düşünürek hareket edebilsek keşke...ama insanların duyguları var ve mantık çoğu zaman ikinci planda kalıyorr işte bu yüzden de çok çabuk kırılıyoruz inciniyoruz inciniyrum  :'(

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #21 : Haziran 17, 2009, 12:34:11 »
hiç bir şeyin garantisi yok :-\  düşünüyorum da dünya da kaç kişi var 6 milyar ....peki ya ölenler  tam 110 milyar şimdi bu dünya kimin sizce  ::) o kadar günlük şeylere bulanmışki beynimiz yüreğimiz şöyle bi uzaktan baksak kendimize en doğrusunu görebilicez ve bence herşey için en doğrusu zaman değil öngörü herşeyi ertelemek yerine önceden düşünürek hareket edebilsek keşke...ama insanların duyguları var ve mantık çoğu zaman ikinci planda kalıyorr işte bu yüzden de çok çabuk kırılıyoruz inciniyoruz inciniyrum  :'(

cok dogru soylemışsın canım  :alks

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #22 : Haziran 23, 2009, 17:59:24 »

cok dogru soylemışsın canım  :alks

:kiss  :hopp teşekkür ederim canım

bugün hayata dair aldığım tek not : herşeyin başı sağlık kaybetmeden kıymetini bilin...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #23 : Temmuz 01, 2009, 10:55:05 »
birileri hayata gözlerini yumarken birileri yepyeni heyecanlarla bilinmezliklere gözlerini açıyor... hayat devam ediyor bir nehir gibi

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #24 : Temmuz 01, 2009, 14:55:05 »
KURBAGA'YI KOLTUGA OTURT , YINE O DAYANAMAZ CAMURA ATLAR ..  BIR INSANI DUZELTCEM DIYE UGRAŞMAYACAKSIN  VEYA DUZELTECEGINI DUŞUNEREK YOL ALMAYACAKSIN .. EŞŞEK YINE AYNI EŞŞEK MISALI   :bigg

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
« Yanıtla #25 : Temmuz 04, 2009, 02:52:14 »
insan sevdiği için her herşeye katlanıyor

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #26 : Temmuz 07, 2009, 08:42:00 »
hayat pembe sana çok yakışıyor  :bigg :bigg

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #27 : Temmuz 11, 2009, 20:22:39 »
sabredeceksin...
senden mutlu insanlar olabilir, "neden ben de onlar gibi değilim" demeden, mutluluğunu arayacaksın...
ölünceye kadar da olsa arayacaksın.
ağaç kovuğunda bile olsa bulup söke söke çıkaracaksın mutluluğu...
unutma, umuda ve mutluluğa ekmek ve sudan daha fazla ihtiyacın var.
umuda ve mutluluğa sahip olduğunda herşeyi elde edebilirsin.

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #28 : Temmuz 14, 2009, 12:16:29 »
 hayat ne ki yaa .. basıt bır oyun ... hayatında karşına 3 fırsat gececek ıyı degerlendır ve mutlaka 3 defa evet kelımesını  kullan ... lımıtsız '' Hayır '' demekten vazgecme .. ve asla asla dememeyı ogren yeter ..   :avk

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #29 : Temmuz 17, 2009, 14:56:39 »
ağzından çıkan her söz bir senettir  :goz