Gönderen Konu: SPOR  (Okunma sayısı 9379 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
SPOR
« : Nisan 13, 2009, 10:02:36 »

DERBİDE YUMRUKLAR KONUŞTU

Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile Fenerbahçe Arasında Yapılan 2009'un İlk Derbi Maçı Gergin Bir Atmosferde Yapıldı ve Olaylı Bitti.

Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yapılan 2009'un ilk derbi maçı gergin bir atmosferde yapıldı ve olaylı bitti.

Maçın son dakikasında saha içinde iki takım oyunları arasında yaşanan kavga sonucunda Galatasaray'dan Emre Aşık ve Arda, Fenerbahçe'den de Semih ve Lugano kırmızı kart gördüler.

Maçta 90+3. dakikasında Fenerbahçe'nin Roberto Carlos ile oldukça uzak bir mesafeden kullandığı serbest vuruşun ardından saha içinde iki takım oyuncuları arasında kavga çıktı.

Serbest vuruş sırasında Lugano'nun, Emre Aşık'a kafa atmasının ardından saha bir anda karıştı. Emre Aşık yerde kıvranırken, Galatasaraylı futbolcular Lugano'ya tepki göstermeye başladılar. İtiş kakış sırasında bu kez Arda ile Semih arasında yumruklaşma yaşandı. Lugano daha sonra da Emre Aşık'ı boynundan tutarak sert biçimde itti ve düşürdü. Diğer oyuncular arasında da bu sırada itiş kakış yaşandı.

90+3. dakikada başlayan olaylar hakemin 90+8. dakikada gösterdiği kırmızı kartlarla sonuçlandı. Bu sırada Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz da saha içine girerek olayları önlemeye çalıştı. Hakem, tüm bu gerginliklerin ardından Galatasaray'dan Emre Aşık ve Arda, Fenerbahçe'den de Lugano ve Semih'e direkt kırmızı kart göstererek, bu futbolcuları oyundan attı.

-VOLKAN'IN HAREKETİ TARAFTARLARI ÇILDIRTTI-

Galatasaray yarı alanında olaylar sürerken, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Galatasaray taraftarlarına hareketler yaptı.

Volkan'ın kapalı tribündeki taraftarlara dönerek edep yerini tutup göstermesi, sarı-kırmızılı tribünleri adeta çıldırttı. Öfkeli taraftarlar bu sırada sahaya yabancı maddeler attılar.

-VOLKAN RAKİP FUTBOLCULARI SUÇLADI-

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, Galatasaray ile yaptıkları derbi maçta yaşanan olaylar nedeniyle sarı-kırmızılı futbolcuları suçladı.

Volkan, maçtan sonra yaptığı açıklamada, ''Ali Sami Yen Stadı'nda ne zaman oynasak, çok ilginç bir şekilde eksik kalıyoruz'' diyerek, yaşanan olaylarla ilgili şunları kaydetti:

''Dışarda bizlere ağabey diyen bazı oyuncular maçta inanılmayacak şeyler yapıyorlar. Güzel şeyler değil bunlar. Futbola yakışmıyor. Saha içinde bu kadar kötü davranışlar sergileyenler dışarda gelip bize ağabey diye sarılan arkadaşlar. Onlar Kadıköy'e geldiğinde biz hangisine küfür ediyoruz. Söylesinler lütfen. Bunlar hep Ali Sami Yen'de oluyor. Bu, taraftara oynamaktır. Biz Ali Sami Yen'e ne zaman gelsek ne annemiz kalıyor, ne soyumuz ne sopumuz. Yani taraftara mı kendini beğendireceksin. Dışarda ağabey diyenler neden maçta böyle yapıyor, anlamıyorum.''

Volkan Demirel, karşılaşmayla ilgili yaptığı değerlendirmede ise iki takımın da kazanmak için sahaya çıktıklarını ifade ederek, ''İlk yarıda takımlar temkinli oynadı. İkinci yarıda iki takım da açık oynadı. Kazanmamız gereken bir maçtı, ama olmadı. 1 puan aldık. Bu bize ağır bir yara verdi. Çok az maçımız kaldı. Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız sürdüğü sürece biz kovalayacağız'' diye konuştu.

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
Ynt: SPOR
« Yanıtla #1 : Nisan 13, 2009, 13:27:03 »
Volkan adam olda eline koluna hakim ol seyirciyi tahrik etme .... :K :K
Bu dünyada para büyük ihtiyaç / Emre Belözoğlu paraya muhtaç / Alex’le dost ol Tümer’le arkadaş / Herkesi sat Emre yavaş yavaş

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2009, 07:56:02 »
ne oluyo ama o forma emre sana meğer sende tip yokmuş  :goz galatasaray seni adam etmişmiş layığın olan formayı bulmuşsun  :ic :ic

''Dışarda bizlere ağabey diyen bazı oyuncular maçta inanılmayacak şeyler yapıyorlar. Güzel şeyler değil bunlar. Futbola yakışmıyor. Saha içinde bu kadar kötü davranışlar sergileyenler dışarda gelip bize ağabey diye sarılan arkadaşlar. Onlar Kadıköy'e geldiğinde biz hangisine küfür ediyoruz''

volkan bırak allah aşkına eline koluna vede diline sahip çıkamayan biri olarak önce kendine bak  :K :K
kadıköy e geldiğinde küfür edilmiyo ölemi yaşanan pislikler cabası doğru iğneyi önce kendinize batırın çuvaldızı başkasına :goz :goz

Çevrimdışı SeZaR

• Aktif Uye
  • Teşekkür: 14
  • BeNi KeNDiNe BuLaŞTıRMa!!!
« Yanıtla #3 : Nisan 21, 2009, 10:53:01 »
Galatasaray ne zaman samiyende feneri yenemiyeceğini anladığı zaman olay çıkartıyorlar. sonra bütün suçlu sadece fenerlilerdeymiş gibi davranıyorlar.

maçın içinde sabrinin emreye yaptıkları görmediniz galiba. 

inşallah bundan sonra GS nin evinde oynanacak maçlarda böyle tatsızlıklar olmaz.

SabıRLı oL evLat!!!

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #4 : Nisan 22, 2009, 15:12:47 »
Galatasaray ne zaman samiyende feneri yenemiyeceğini anladığı zaman olay çıkartıyorlar. sonra bütün suçlu sadece fenerlilerdeymiş gibi davranıyorlar.

maçın içinde sabrinin emreye yaptıkları görmediniz galiba. 

Lugano da zaten seneye Galatasaraylı olacakmış ondan... :bigg :bigg :bigg

Emre'nin Sabri'ye ettiği küfürleri dudak okumayı bilen herkes anlamıştır herhalde :goz

İlk yarıdaki Kadıköy'de Arda'ya yapılanlar ne çabuk unutuldu. ::) ::)
« Son Düzenleme: Nisan 22, 2009, 15:14:46 Gönderen: shade »

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
Kupayı görmeye ömrüm yetmez
« Yanıtla #5 : Mayıs 14, 2009, 12:04:07 »
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım gibi, 2. başkan Nihat Özdemir de Aragones'e öfke kustu.

Fenerbahçe ikinci başkanı Nihat Özdemir'den çok konuşulacak itiraf.

Teknik direktör Luis Aragones'in Volkan Demirel yerine Volkan Babacan'ı oynatmasına sinirlenen Özdemir maç sonu 'Bu kupayı görmeye benim ömrüm yetmez' dedi.

Daha sonra tribünde birlikte maç izlediği yöneticilere 'Türkiye'nin 1 numaralı kalecisi bizde, adam oynatmıyor. Bu gidişle benim ömrüm kupa zaferini görmeye yetmeyecek galiba' diyerek durumdan rahatsızlığını dile getiren Özdemir'in oldukça sinirli olması gözlerden kaçmadı.

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 10
  • Sevgin ağır gelıyor , sevme artık beni .
« Yanıtla #6 : Mayıs 14, 2009, 12:19:11 »

aGZI OLAN KONUŞTU .. OYUNCAK GIBIYDIN BIZE SEZON BOYUNCA GARIBANLAR SEVINSIN DEDIK
KENDILERINI BIRŞEY SANDILAR .. HAKEM BIRLE ACIDI BARI PENALTIDAN BIR GOL DAHA ATSINLAR DEDI ..

AHHH FENER AHH ..  DERSINI ALMIŞLARDIR .. HAHAHAHH TOLGA FENER ICINDE GECMIŞ YILIN SORULARINI CIKARSANA BIRDAHAKINE HAZIRLIKLI OLSUNLAR ..  :bigg

SIRA GALATASARYDA   :bigg :bigg

Seni yaşayabilmek seni  ...

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #7 : Mayıs 14, 2009, 12:21:45 »
hayda haftaya da GS'yi yendik diye bunlara ben mazruz kalmak istemediğimden.. :bigg :bigg

bu sene İlk defa ilk 6 daki takımdan birini yendiniz...

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #8 : Mayıs 14, 2009, 12:36:46 »
hayda haftaya da GS'yi yendik diye bunlara ben mazruz kalmak istemediğimden.. :bigg :bigg

Beşıktaş son dakıka takımıdır .. hala anlayamadınız mı .. yaa sezon sonunda yada macın son dakıkasında mutlaka beklenenı verır .. 

Beşıktaşa dıl uzatıyordunuz .. Şampıyon olamıyor senelerdır dıye ... Unutmadık unutturmayacagız ..
Fenerbahcenın 103 golle ... gol krallıgı , şampıyonluk aldıgı sezonda her takımı belkı yenmış fakat 6 defa Beşıktaş ıle karşılaştıgı halde 5 defa maglup olmuştur. ...  2004 yılında 9 kışı  kalınan ve Pancu 'nun kaleye gectıgı macta yıne futbol tarıhıne ders alınacak şaha deger bır futbol dersı vermıştır .. 
Beşıktaşş .. fenerın karşısına cıkar oyun oynar sevınsın garıban dıye bırkac lokma atar .. Ama kazanınca BOYLE TARIH YAZAR  ....  :hopp :hopp :hopp :hopp :hopp :hopp

Galatasaray macından sonra konuşalım Tolga senınle .. Bugun Fenerle ugraşıcam

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #9 : Mayıs 14, 2009, 12:41:15 »

Beşıktaş son dakıka takımıdır .. hala anlayamadınız mı .. yaa sezon sonunda yada macın son dakıkasında mutlaka beklenenı verır .. 

Beşıktaşa dıl uzatıyordunuz .. Şampıyon olamıyor senelerdır dıye ... Unutmadık unutturmayacagız ..
Fenerbahcenın 103 golle ... gol krallıgı , şampıyonluk aldıgı sezonda her takımı belkı yenmış fakat 6 defa Beşıktaş ıle karşılaştıgı halde 5 defa maglup olmuştur. ...  2004 yılında 9 kışı  kalınan ve Pancu 'nun kaleye gectıgı macta yıne futbol tarıhıne ders alınacak şaha deger bır futbol dersı vermıştır .. 
Beşıktaşş .. fenerın karşısına cıkar oyun oynar sevınsın garıban dıye bırkac lokma atar .. Ama kazanınca BOYLE TARIH YAZAR  ....  :hopp :hopp :hopp :hopp :hopp :hopp

Kimse bizle uğraşmasın derim ben son maçta elimize düşersiniz falan dikkat edin... :bigg :bigg

Geçmişe gidecek olursak Galatasaray'da Beşiktaşı yener genelde ona göre... :bigg :bigg

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #10 : Mayıs 14, 2009, 12:47:31 »

Kimse bizle uğraşmasın derim ben son maçta elimize düşersiniz falan dikkat edin... :bigg :bigg

Geçmişe gidecek olursak Galatasaray'da Beşiktaşı yener genelde ona göre... :bigg :bigg

bılıyorum , Fener Beşıktaş'a , Beşıktaş Galatasaray 'a , Galatasaray Fener'e genelde yenılır .. :bigg
fakat sızınle de bır hesabımız varya , defterı acık tutuyoruz bız hesabımızı alıcazzz  :ble

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #11 : Mayıs 14, 2009, 12:52:15 »
bılıyorum , Fener Beşıktaş'a , Beşıktaş Galatasaray 'a , Galatasaray Fener'e genelde yenılır .. :bigg
fakat sızınle de bır hesabımız varya , defterı acık tutuyoruz bız hesabımızı alıcazzz  :ble

Hesabım bitmedii... :bigg :bigg

Hodri meydan bizi hem yenin hem de ligteki ilk altı takımdan birini böylece yenmiş olun.. :goz

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #12 : Mayıs 14, 2009, 12:54:41 »

Hesabım bitmedii... :bigg :bigg

Hodri meydan bizi hem yenin hem de ligteki ilk altı takımdan birini böylece yenmiş olun.. :goz

yenersek senı burada rencıde ederım bakk ..  :bigg

İki takım arasında bugüne kadar yapılan 320 maçın 111'ini Galatasaray, 102'sini Beşiktaş kazanırken, 107 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı. Galatasaray'ın toplam 446 golüne, Beşiktaş 424 golle karşılık verdi.

aramızda o kadar da buyuk ucurmlar yok .. Tek avantajınız Alı samıyen  ..   :ble
« Son Düzenleme: Mayıs 14, 2009, 13:00:44 Gönderen: esince »

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
« Yanıtla #13 : Mayıs 14, 2009, 13:38:23 »
bir futbol karşılaşması için rencide etmek mi... ::) ::)

Bu kadar fanatikleşmeye ne gerek var yakıştıramadım esin... :D

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #14 : Mayıs 14, 2009, 14:00:57 »
bir futbol karşılaşması için rencide etmek mi... ::) ::)

Bu kadar fanatikleşmeye ne gerek var yakıştıramadım esin... :D

konu mevzu BEŞIKTAŞ ama  :D hem olayı kışıselleştırme canım , takımlar uzerıne konuşuyoruz abartma :bigg