Gönderen Konu: Hande Yener [ALBÜM]  (Okunma sayısı 2352 defa)

Çevrimdışı shade

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 31
Hande Yener [ALBÜM]
« : Mart 11, 2009, 11:19:52 »
Yeni albümü "Hayrola"nın stüdyo kayıtlarını tamamlayan Hande Yener, nisan ayının ilk günlerinde müzik marketlerde yerini alacak olan yeni albümünün hit şarkılarla dolu olduğunu söyledi ve "Bu albüm yepyeni bir enerjiyle doğdu.

İçimdeki beni dışarı çıkarabildiğim için, gizli saklı kalmış hissettiğim herşeyi bu albümde anlattım. Şu an dünyayı bu gözlüklerle görüyorum. Umarım herkesi hoşuna gider" dedi...

Hayranlarına yeni albümünü sunmaya hazırlanan sanatçının, yeni albümü için yapacağı showunun hazırlıkları ve video klip çalışmaları hızla sürmekte.

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 10
  • Sevgin ağır gelıyor , sevme artık beni .
Ynt: Hande Yener [ALBÜM]
« Yanıtla #1 : Mart 11, 2009, 15:00:49 »
Yeni albümü "Hayrola"nın stüdyo kayıtlarını tamamlayan Hande Yener, nisan ayının ilk günlerinde müzik marketlerde yerini alacak olan yeni albümünün hit şarkılarla dolu olduğunu söyledi ve "Bu albüm yepyeni bir enerjiyle doğdu.

İçimdeki beni dışarı çıkarabildiğim için, gizli saklı kalmış hissettiğim herşeyi bu albümde anlattım. Şu an dünyayı bu gözlüklerle görüyorum. Umarım herkesi hoşuna gider" dedi...

Hayranlarına yeni albümünü sunmaya hazırlanan sanatçının, yeni albümü için yapacağı showunun hazırlıkları ve video klip çalışmaları hızla sürmekte.

ben bu kadını sevıyorum yaaa .. Parcaları hoşuma gıdıyor ..  :alks :alks :alks
Seni yaşayabilmek seni  ...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Ynt: Hande Yener [ALBÜM]
« Yanıtla #2 : Mart 11, 2009, 15:08:12 »
evet bende bayılıyorm ama eski parçaları daha güzeldi sanki
allıklarıda ne hoşş öle büyüklere özenen çoukların makyajı gibi olmş  :bigg