www.aofcafe.com > Foruma Hoşgeldiniz !

HoşgeLdiniz

(1/7) > >>

zyndan:
aofcafe.com forumuna HOŞGELDİNİZ...
Bildiğiniz Açıköğretim forumlarından ayrı bir yeri olan bu forumu keşfettikçe iyiki buradayım diyeceksiniz.. :goz

Forumdaki sohbetlere katılmak için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekiyor. Üye olmak için TIKLAYIN

Yeni üyelerimiz kendilerini burada tanıtabilir. :goz

Hoşça vakit geçirmeniz dileğiyle içeri de görüşürüz... :bigg :bigg

kelebek:
slm aslında ben açıköğretimli değilim yani daha hiç bişi değilim  ;D sınav sonuçlarını bekliorum da :wac
burayı tesadüfen gördüm bi giriyim dedim çıkamadım ve sanırım bundan sonra hep sizinle olcam gibi gözüküyor hehee :hopp    :ic  herkese merhabaaaa :bigg

ozlemm:

--- Alıntı yapılan: kelebek - Temmuz 08, 2009, 21:23:21 ---slm aslında ben açıköğretimli değilim yani daha hiç bişi değilim  ;D sınav sonuçlarını bekliorum da :wac
burayı tesadüfen gördüm bi giriyim dedim çıkamadım ve sanırım bundan sonra hep sizinle olcam gibi gözüküyor hehee :hopp    :ic  herkese merhabaaaa :bigg

--- Alıntı sonu ---

merhaba kelebek hoşgeldinn  :goz

shade:

--- Alıntı yapılan: kelebek - Temmuz 08, 2009, 21:23:21 ---slm aslında ben açıköğretimli değilim yani daha hiç bişi değilim  ;D sınav sonuçlarını bekliorum da :wac
--- Alıntı sonu ---

:bigg :bigg :bigg

Hoşgeldin ama çok boş zamanına geldin....

kelebek:
hoşbulduk özlem ve zyndan
olsun çokta boş değil bak siz varsınız :goz

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git