Gönderen Konu: sonsuza kadar seninim..  (Okunma sayısı 1377 defa)

jale2

• Ziyaretçi
sonsuza kadar seninim..
« : Ekim 11, 2008, 09:00:39 »

Bir yerlerde benim için de çarpan bir yürek var mıdır bilmiyorum ama ben senden başka hiçkimsenin sevgisini istemiyorum! Senin kokun, senin sıcaklığın, ve senin güzelliğin yeryüzündeki hiçkimsede olamaz ve senin yerini hiçkimse alamaz Benim sadece senin melek yüzüne ihtiyacım var Zaman dursun,dünya dönmesin, ömrümün bu en güzel rüyası sonsuza kadar bitmesin Seni benden almaya Tanrı'nın bile gücü yetmesin Sadece senin ellerin olsun sımsıkı tuttuğum, sadece senin gözlerin olsun içinde kaybolduğum, sadece senin kokun olsun yastığımda duyduğum! Sakın gitme bahar gözlüm, hiç ama hiç bırakma beni, senden uzak olursam nefes bile alamam, sensiz geçecek bir tek ana katlanamam Eğer hayat diye bir şey varsa o sensin! Sen benim nefesimsin, Tanrı'ya uzanan ellerimsin, dularımda gitmeyesin diye yalvaran sesimsin Ölüm de senden gelsin bana tıpkı hayat gibi! Ecelim olacağını bilsem bile hiç durmadan koşarım senin kollarına, senden gelecek ölm bile tatlıdır, hoştur bana Bana karşılık beklemeksizin sevebilmeyi öğreten, tanıdığım, sevdiğim ilk adam İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın Sonsuza kadar seninim!