Gönderen Konu: Gülümse...  (Okunma sayısı 1451 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Gülümse...
« : Ekim 08, 2008, 15:05:29 »
Gülümse
Önce, rahat olmayı dene. Ben, bir karış mesafeden, gözbebeklerinde kendi mimiklerimi ve tebessümümü görerek,
bu tonda konuşuyorsam seninle; Gülümsemeni beklemeye hakkım var, değil mi? Kendini iyi hisset.
Ve gülümse.....

Gülümseyen insanlarla mı yoksa

Gülümsemeyen insanlarla mı vaktini geçirmek isterdin? İşyerinde, verimin yükselir miydi? Yüzüne baktığın herkes gülümsüyor olsaydı? Ve sokaktaki problemler insanlar gülümsediğinde mi?
Gülümsemediğinde mi daha kolay çözüme ulaşırdı? Kendini iyi hisset.
Ve gülümse....
Gülümsediğinde kendini daha da iyi hissedeceksin.

Günün birinde yeni bir işyeri açmaya kalkarsam,
benimle çalışan herkes önce gülümsemeyi bilenlerin arasından seçilecek. Ve sonra onlar problemlerin üzerinden gülümseyerek atlamayı öğrenecekler. Bütün kapıların üzerinde notlar olacak,kocaman: "GÜLÜMSE"

Güler yüzlü insanlar işsiz kalmaz, aşksız kalmaz.
Güler yüzlü insanlar eşsiz kalmaz, arkadaşsız kalmaz.
Gülümse gülüm. Dikenlerin elbette var ve olmalı.
Ama gül isen önce gülen yüzünü göster.

Sen "farkını" göstermek istiyorsan sıradan insanlardan; gülümsemen yeter! . Gücün, düşünme şeklin ve olumlu yapın
Gözükecek gülümserken yüzünde. İnsanların içi yüzlerinden okunur. Ve içine göre değil, yüzüne göre davranılır sana! Farkını göster, herkes somurturken: "Kar hepimizin başına yağıyor ama ben gülümseyebiliyorum."

Çevrende güler yüzlü birini görsen sen de ona tebessüm ederdin değil mi? Elbette. Bunu, çevrendeki birine sormuştum! Onun "elbette" deyişini duydun mu? İnsanlar hazır aslında gülümsemeye, kucaklaşmaya; bir kıvılcım bekliyorlar. Ama herkes bekliyor!

ben şimdi gülümsüyorum  :bigg sıra sizde   :goz

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
Ynt: Gülümse...
« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2008, 22:40:27 »
çokkk doğruu ufak bi tebessüm nelere kadirr oluyoo..
sermayesi yok kdv si yok kimseye zarar gelmez ufak bi tebessümden :goz

"GÜLÜMSE"

Güler yüzlü insanlar işsiz kalmaz, aşksız kalmaz.
Güler yüzlü insanlar eşsiz kalmaz, arkadaşsız kalmaz.
Gülümse gülüm. Dikenlerin elbette var ve olmalı.
Ama gül isen önce gülen yüzünü göster.
 :alks :alks :alks :alks

Sen "farkını" göstermek istiyorsan sıradan insanlardan; gülümsemen yeter! . Gücün, düşünme şeklin ve olumlu yapın
Gözükecek gülümserken yüzünde. İnsanların içi yüzlerinden okunur. Ve içine göre değil, yüzüne göre davranılır sana! Farkını göster, herkes somurturken: "Kar hepimizin başına yağıyor ama ben gülümseyebiliyorum."
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
Ynt: Gülümse...
« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2008, 22:41:22 »
teşekkürler canım paylaşım için...i
inşallah kimseler ağlmasın,acı dert keder üzüntüler olmasın..herkes herkes mutlu olsun o gülen yüzler hiç bir zaman solmasın..
« Son Düzenleme: Ekim 08, 2008, 22:43:31 Gönderen: gizem316 »