Gönderen Konu: Güneş Tutulması  (Okunma sayısı 2918 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Güneş Tutulması
« : Ağustos 08, 2008, 22:59:15 »
   En son 1999 yılının 11 Ağustos günü Aslan burcundaki tam Güneş tutulmasını izlemiştik. Bu hafta 1 Ağustosta Güneş yine Aslan burcunda tutulacak. 1999'daki tutulma çok sert açılarla gerçekleşmişti, hepimiz hayatlarımızın belirli alanlarında bu sert etkiyi hem ilerletici hem de zorlayıcı çıkışlar yaparak tecrübe ettik. Bu yıl ki tutulma daha ılımlı ve sakin açılarla gerçekleşecek. Venüs ve Neptün karşıt konumda olacaklar. Bu karşıtlık belki biraz karışık duyguları ve hayalleri çoğaltacaktır. Ama sanatsal konular için iyidir. Tutulmanın burçlara hangi alanlarda değişim ve yenilik getireceğini kısaca sıralarsak:

Koç: Aşk, çocuk, yetenekler ve de eğlenmek, neşelenmek, hayattan keyif almak. Bu konularda eskiye nazaran çok daha rahat, uyumlu ve mutlu olacaklar.
Boğa: Evlerinde değişim, taşınma söz konusu olabilir. Aile içinde yeniliklerle karşılaşabilirler. Kendi özel hayatlarıyla daha barışık olacaklar.
İkizler: İletişim, iş, kardeşler ve yakın akrabalarla ilişkiler daha iyi ve güzel olmaya başlayabilir.
Yengeç: Parasal açıdan daha rahat koşullar söz konusu olabilir. Gelir kaynakları değişime uğrayabilir.
Aslan: Kişisel değişimler onları bekliyor. Hayata yansımaları açısından önemli değişimlere gebe kalabilirler. Yeni bir döneme girecekler.
Başak: İç dünyalarında, korku ve hayallerinde bir takım değişimler yaşayabilirler. Geçmişleriyle daha barışık olabilirler.
Terazi: Arkadaşlık ilişkileri, büyük hedefler, sosyal yaşam, kazanç yolları açısından daha ılımlı ve iyimser bir döneme girecekler. Bu noktalarda önemli değişimler yaşayabilirler.
Akrep: İş hayatlarında önemli değişimler olabilir. Farklı bir konuma yükselebilirler. Koşullar onlar içinde daha rahat ve imkanlar açısından zengin olacak.
Yay: Yabancılarla ilişkiler, eşin akrabaları, umutlar, planlar ve eğitim açısından koşullar iyileşebilir. Yeni fikirleri hayata geçirmek onlar için daha kolay olacak. Kendi doğruları için savaşmak zorunluluğu ortadan kalkacak
Oğlak: Aşk hayatlarında çok daha paylaşımcı ve dışa açık olacaklar. Tutkusal açıdan yaşadıkları isteksizliklerden, engellerden arınabilirler. Maddi açıdan ise olumlu bir döneme girecekler.
Kova: Aşk, evlilik ve insanlarla ilişkiler açısından çok daha sevgiye ve uyuma dayalı bir döneme girecekler. Uyum ve rahatlık evlilik ve aşk açısından onları eskisi gibi zorlamayacak. Bu noktalarda önemli değişimler yaşayabilirler.
Balık: Çalışma koşulları, sağlık, günlük düzen ve alışkanlıklar açısından daha rahat bir döneme girecekler. Onları zorlayan koşullardan arınmak iş hayatında daha verimli olmalarını sağlayabilir. Önemli değişimler, yenilikler ortaya çıkabilir.

Güneş tutulmalarının etkilerini, bazen hemen ertesi günü hayatlarımızda görebiliriz, ama tam açılımı bir yıldır. Tutulmanın olumlu ya da olumsuz yanları on yıl boyunca hayatlarımızda etkin kalır.

Çevrimdışı relichunter

• Uye
  • **
  • Teşekkür: 0
Ynt: Güneş Tutulması
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2008, 12:21:46 »
BEN YAY BURCUYUM PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER CANIM ... :hopp :yup

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
« Yanıtla #2 : Ağustos 09, 2008, 14:07:33 »
Başak: İç dünyalarında, korku ve hayallerinde bir takım değişimler yaşayabilirler. Geçmişleriyle daha barışık olabilirler

Çevrimdışı sibelim

• iyi niyet üyesi
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 22
  • Beni gidi beniii(:(:
    • http://sibelim89com.tr.gg/PROF%26%23304%3BL-.--.-.htm
« Yanıtla #3 : Ağustos 09, 2008, 14:35:51 »
Akrep: İş hayatlarında önemli değişimler olabilir. Farklı bir konuma yükselebilirler. Koşullar onlar içinde daha rahat ve imkanlar açısından zengin olacak.

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
« Yanıtla #4 : Ağustos 09, 2008, 18:06:59 »
ben başakım :bigg :bigg yükselenimde yay :yup iyi olur inşallah :hopp :hopp :hopp

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
« Yanıtla #5 : Ağustos 09, 2008, 20:29:17 »
Bende yay burcuyum

Çevrimdışı ozlemm

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 21
« Yanıtla #6 : Ağustos 13, 2008, 08:52:31 »
Yengeç: Parasal açıdan daha rahat koşullar söz konusu olabilir. Gelir kaynakları değişime uğrayabilir