Üyelere Özel > Aöf Yıllığı

A.Ö.F Onur Belgesi

(1/1)

shade:
Açıköğretim Sistemine Göre Öğretim Yapan Fakül-teler Öğretim ve Sınav Yönetmeliği’nin Ek-1 ve Ek-2 maddeleri uyarınca öğrencilerimize ve mezunlarımıza verilmek üzere hazırlanan onur ve yüksek onur belgeleri AÖF büroları aracılığı ile teslim edilmektedir.

Ek Madde 1- (Değişik: 03.02.2003 tarih ve 25013 sa. R.G.) İlk kez eğitim gördüğü sınıfta bütün derslerini başaran ve o öğretim yılında not ortalaması 87,50 veya üzeri olanlar “Yüksek Onur Öğrencisi”, not ortalaması 75,00 ile 87,49 arasında olanlar “Onur Öğrencisi” sayılır. Ancak, disiplin cezası alan öğrenciler belirtilen not ortalamalarını sağlasalar bile “Yüksek Onur Öğrencisi” veya “Onur Öğrencisi” sayılmaz.
Ek Madde 2- (Değişik: 03.02.2003 tarih ve 25013 sa. R.G.) Not ortalaması 87,50 veya üzeri olanlar “Yüksek Onur Öğrencisi”, not ortalaması 75,00 ile 87,49 arasın-da olanlar “Onur Öğrencisi” olarak mezun olur. Ancak, disiplin cezası alan öğrenciler belirtilen not ortalamala-rını sağlasalar bile “Yüksek Onur Öğrencisi” veya “Onur Öğrencisi” olarak mezun olamaz.

sibelim:
Bende almak istiyorum ama nerdee  :uzg :D

relichunter:
 :alks :alks :alks :alks

yucel_beyoglu:
helal  :alks

ESİN AVŞAR:
yaa ben alırmıyım ki acaba ... ara sınavda uygarlık tarıhı ve davranış bılımlerınden 30 ar puan almıştım .. ama fınalde
bırınden  64 dıgerınden  72 aldım .. dıger derslerım 50 ve 80 arası .. ,Onurlu bır öğrencı olmak ıstıyorum  :bigg

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git