Üyelere Özel > Aöf Yıllığı

Forumumuz Mezun Önerileri

(1/5) > >>

şafak:
mezun oldum bu yıl. eskişehirde okumak çok güzeldi. hala eskişehire gelmeyen aöfliler varsa öğrencilik hayatlarının bi bölümünü burda geçirsinler derim. bu arada sınıf geçmek için bol bol test çözün, not tutun. e tabi mezun olduktan sonra sölemesi kolay diyosunuz.ama inanın emek vermeden başarıya ulaşılmıyor.

sanemgülşah:
inşallah sınav sonuçları açıklanınca mezun olucam..arkadaşlar ben dersaneye gittim ama yinede murat yayınlarını kitabını aldım.hepinize onu tavsiye ederim.diğer yayınların çoğu hatalı şıkları...bide orjinal kitaplarınızı atmayın ...her derste renkli yazılmış yerden muhakkak sorular çıkıyor..fakat bu sen itibariyle sınav sistemi değişiyor şöyleki soruları anadolu üni hoocaları  hazırlıyodu fakat artık ösym açıklayacak...

garnizova:
Arkadaslar ben de 4 e kadar deneyim den calıştım.Cok cok yararlı bence,doğrusunu söylemek gerekirse verdikleri o kitaplara hiç bakmadım...ama anlayarak calısmak lazım,cok soru cozmenın yanında da şu soru böylede sorulabilirdi deyip değisik kombinasyonlar yaratmalıyız,o zaman daha cok akılda kalıyor.İnsallah bu sene de deneyim,duzenli calısma ve mezuniyet........HERKESE BOL BOL BASARILAR

Dark_of_street:
arkadaşlar 4 yıllık aöf kamu yön mezunuyum.murat ilkumut yayınlarına çaılışın.ve programlı çalışın.çok diil günde 1.5 saat çalışarak mezun olabilirsiniz.ben öyle yaptım.hepinize başarılar

onurcanay:
arkadaşlar merhaba ben 2007 iktisat mezunlarındanım. öncelikl bu sitenin mezun olmamda çok faydası olduğunu belirtmek istiyorum..hırslar azimle çalışıp mezun olduk tabii hayallerimi gerçekleştirmek adına mezun olduktan sonra kendimi daha avantajlı hissetebiliyorum ama istediğim olmadı çünkü aöf formatında herkesin amacı geçmek ve diploma almak diye düşünüyorum çünkü bende o şekilde hareket etmiştim. ama mezun olduktan sonra hayata atıldığında bence bu bilgiler kurum sınavlarına girmek için yetersiz kaldığı kaanatindeyim

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git