Gönderen Konu: Şu an nerede, ne yapmak isterdin...  (Okunma sayısı 21055 defa)

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
Ynt: Şu an nerede, ne yapmak isterdin...
« Yanıtla #30 : Nisan 28, 2009, 12:28:11 »
istediklerim hiç bi zman olmadı ki  :-\

sıbelım yaaa .. adım atmadan yol bıtmez .. ıstedıklerın ıcın once adım atmalısın ''bır başlangıc sadece  :goz

mutlu sonlarım olmadı hiç :-\ başlangıçlarım oldu yarım kalan :goz bazen umudunu yitiriyor insan bu süreklilik karşısında yinede her zman yanımda olan ümidim var  :kiss :kiss

Rabbım hıc ümidini eksık etmesın .. tutunacak dalın olmuş .. sen ıse o dalı saran yaprak olmaktan hıc vazgecme kı .. ne olursa olsun hayat agacınız daım olsun .. dıme canım :kiss

:kiss :kiss

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
« Yanıtla #31 : Nisan 28, 2009, 13:06:25 »
bizim köyde en sevdiğim bir yer var benim mekanım yani..işte orda olmayı istiyorum nemi yapmak saatlerce yalnız kalmak istiyorum(ve ordan eski günlerdeki gibi sana telefon açıp ben yine mekanımdayım demeyi istiyorum ve sende...sende.. ::) ::) :'( :'( :'(

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 10
  • Sevgin ağır gelıyor , sevme artık beni .
« Yanıtla #32 : Nisan 29, 2009, 16:10:13 »
şehırlerarası otobuslerde uzun bır yolculuk yapmak ısterdım .. tek başına .. ıstıkamet onemlı degıll .. yanımda yaşlı bır amca oturmalı onunla konuşa konuşa gıtmelıyım .. bazen camdan dışarı bakıp uzak noktalara dalmalıyım ... Arada cagrı dugmesıne basıp bır sıcak kahve ıstemelıyım .. .. araca pışmanıyecı bınmelı ve ben pışmanıye almalıyım .. kaptan mumkunse guzel bır cd koysun aşk fılmı olsun ona arada sırada bakmalıyım ...  yaa bırde yaşlı amca sıkıcı gelır şimdı ara aktarmalı bır otobus olsun Duzce de amcamız ınsın , yerıne genc bırı gelsın .. gırgır yapalım .. fılm hakkında yorum yapalım ..   :bigg :bigg :bigg yola oglece devam edelım ...
Gece olursa ben yıne bır yıldız tutar o yıldızla herkes gozunu yummuş homurdanıyorken yolculuga  devam ederım  ..   :bigg :bigg

Seni yaşayabilmek seni  ...

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #33 : Nisan 29, 2009, 17:04:04 »
şehırlerarası otobuslerde uzun bır yolculuk yapmak ısterdım .. tek başına .. ıstıkamet onemlı degıll .. yanımda yaşlı bır amca oturmalı onunla konuşa konuşa gıtmelıyım .. bazen camdan dışarı bakıp uzak noktalara dalmalıyım ... Arada cagrı dugmesıne basıp bır sıcak kahve ıstemelıyım .. .. araca pışmanıyecı bınmelı ve ben pışmanıye almalıyım .. kaptan mumkunse guzel bır cd koysun aşk fılmı olsun ona arada sırada bakmalıyım ...  yaa bırde yaşlı amca sıkıcı gelır şimdı ara aktarmalı bır otobus olsun Duzce de amcamız ınsın , yerıne genc bırı gelsın .. gırgır yapalım .. fılm hakkında yorum yapalım ..   :bigg :bigg :bigg yola oglece devam edelım ...
Gece olursa ben yıne bır yıldız tutar o yıldızla herkes gozunu yummuş homurdanıyorken yolculuga  devam ederım  ..   :bigg :bigg

BEN SENİN İÇİN BU DEDİKLERİNİ YAPICAM BU HAFTA SONU AMA BAYANIN YANINA ERKEK OTURTMUYOLAR  :bigg NAPCAZZZ

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #34 : Nisan 30, 2009, 08:37:23 »
şehırlerarası otobuslerde uzun bır yolculuk yapmak ısterdım .. tek başına .. ıstıkamet onemlı degıll .. yanımda yaşlı bır amca oturmalı onunla konuşa konuşa gıtmelıyım .. bazen camdan dışarı bakıp uzak noktalara dalmalıyım ... Arada cagrı dugmesıne basıp bır sıcak kahve ıstemelıyım .. .. araca pışmanıyecı bınmelı ve ben pışmanıye almalıyım .. kaptan mumkunse guzel bır cd koysun aşk fılmı olsun ona arada sırada bakmalıyım ...  yaa bırde yaşlı amca sıkıcı gelır şimdı ara aktarmalı bır otobus olsun Duzce de amcamız ınsın , yerıne genc bırı gelsın .. gırgır yapalım .. fılm hakkında yorum yapalım ..   :bigg :bigg :bigg yola oglece devam edelım ...
Gece olursa ben yıne bır yıldız tutar o yıldızla herkes gozunu yummuş homurdanıyorken yolculuga  devam ederım  ..   :bigg :bigg

BEN SENİN İÇİN BU DEDİKLERİNİ YAPICAM BU HAFTA SONU AMA BAYANIN YANINA ERKEK OTURTMUYOLAR  :bigg NAPCAZZZ

hahahhahah . nıye kız ben ankaraya gıderken yanıma hatay'lı bır cocuk oturmuştu ..
guzel sohbetı vardı   :bigg bız bır ara fılmı ızlerken kafa kafaya gelmışız haberımız yok annem arkadan durttu benı   :bigg  hahahahhahhaha

Çevrimdışı _PFİZER_

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 24
« Yanıtla #35 : Nisan 30, 2009, 09:40:35 »
esinin yanında ne olurdu ama :yup :yup :yup

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #36 : Nisan 30, 2009, 09:51:46 »
esinin yanında ne olurdu ama :yup :yup :yup

bol bol geyık muhabbetı olurdu   :bigg ford transıtı anlatmakla başlardım muhabbete senınle   :hopp :hopp :hopp :hopp

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
« Yanıtla #37 : Nisan 30, 2009, 09:52:28 »

hahahhahah . nıye kız ben ankaraya gıderken yanıma hatay'lı bır cocuk oturmuştu ..
guzel sohbetı vardı   :bigg bız bır ara fılmı ızlerken kafa kafaya gelmışız haberımız yok annem arkadan durttu benı   :bigg  hahahahhahhaha

anneler dürter  :bigg bilmem bizim firmamız mutasıp ateşle barut yanyana oturmaz dediler  :hopp

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #38 : Nisan 30, 2009, 09:58:00 »

anneler dürter  :bigg bilmem bizim firmamız mutasıp ateşle barut yanyana oturmaz dediler  :hopp

hahahhah .. annemın durtmesı bırşey degılde .. yegenımın dedıgı  :blu
teyze sız abı ıle sevgılı mı oldunuz   :bigg :bigg :bigg

hahahahha  :hopp :hopp :hopp :hopp

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #39 : Mayıs 01, 2009, 11:26:03 »

hahahhah .. annemın durtmesı bırşey degılde .. yegenımın dedıgı  :blu
teyze sız abı ıle sevgılı mı oldunuz   :bigg :bigg :bigg

hahahahha  :hopp :hopp :hopp :hopp

::) :D :kiss :kiss :kiss :kiss :kiss :kiss :kiss

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #40 : Mayıs 01, 2009, 13:57:59 »
onun yanında olmak isterdim,saatlerce konuşmak konuşmak konuşmak isterdim

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #41 : Mayıs 02, 2009, 09:18:20 »
ayaklarımı uzatıp , keyıf yapmak ... uygun yer olarak evım olabılır yanı  :coll

Çevrimdışı SeZaR

• Aktif Uye
  • Teşekkür: 14
  • BeNi KeNDiNe BuLaŞTıRMa!!!
« Yanıtla #42 : Mayıs 02, 2009, 11:09:54 »
evde kolyuğa uzanmış çizgi film izlemek

jalenin kolyuğa sını koltuk ile değiştirmek  :bigg daha rahat uzansın diye  :bigg
SabıRLı oL evLat!!!

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #43 : Mayıs 02, 2009, 11:53:32 »
sıbela85 'e eşlık etmek ısterdım ... ne muhabbet olurdu haa.. hemşerım hayırlı yolculuklar   :kiss

Çevrimdışı esince

• Daimi Uye
« Yanıtla #44 : Mayıs 02, 2009, 11:58:05 »
sıbela85 'e eşlık etmek ısterdım ... ne muhabbet olurdu haa.. hemşerım hayırlı yolculuklar   :kiss

banane işte bende gelcemmm :bigg arka beşliyi ayırtalım bize :bigg

hahahha .. o otobusun halını duşunemıyorum   :bigg :bigg :bigg  ne guzel olurdu yaa  :angel: