Gönderen Konu: Aöf Kayıt Dondurma İşlemleri  (Okunma sayısı 36880 defa)

Çevrimdışı böccük

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 1
  • ülkem yaptığımdır..
Aöf Kayıt Dondurma İşlemleri
« : Ekim 08, 2007, 14:30:33 »
Arkadaşlar nasıl olcak bu iş bu yıl kaydımı dondurmak istiyorum büroyu aradım parayı yatırmazsan veya kayıt yeniletmezsen zaten donmuş olur dedi ama bence bi resmi vasfı yok sonra iş sarpa sarmasın bilen varmı bu iş nasıl oluyo :blnk
« Son Düzenleme: Ağustos 07, 2008, 09:36:25 Gönderen: shade »
anlamak yok çocuğum anlar gibi olmak var.. akıl için son tavır saçlarını yolmak var..

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
Ynt: aöf kayıt dondurma işlemleri yardımm
« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2007, 14:34:13 »
arkadaşım büronun dediği gibi hayır hiç bir resmi evraklık bişey yok!
sadece kayıt yenileme işlemlerini yapmadığınız sürece(yani ücret yatırmayın!! )kaydınız otomotik olarak donuyor!

Çevrimdışı böccük

• Okuyucu
  • *
  • ülkem yaptığımdır..
« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2007, 14:39:56 »
peki dondurulmuş olduğu halde kayıt ücreti yatırılıyomuş diye duydum o doğrumu
anlamak yok çocuğum anlar gibi olmak var.. akıl için son tavır saçlarını yolmak var..

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2007, 14:43:13 »
peki dondurulmuş olduğu halde kayıt ücreti yatırılıyomuş diye duydum o doğrumu
hayır hayır kesinlikle yanlış bilgilendirmişler sizi!
ücreti yatırmadığınızda otoömotik olarak donuyor!
fakat eğitiminize devam etmek istiyorsanız gelecek sene mutlaka kaydınızı yeniletmeniz gerekiyor!
aksi halde gelecek sende yeniletmezseniz kaydınız siliniyor!

Çevrimdışı böccük

• Okuyucu
  • *
  • ülkem yaptığımdır..
« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2007, 14:49:33 »
onu demek istemedim yani ben iki yıl okumucam mesela bu iki yıl okumadığım halde düzenli olarak harçlarımı yatırıcakmıyım yoksa şimdi ödeme yapmıcam sadece bir ıyl sonra kayıt yenileticem  öylemi genemi yanlış oldu :wac

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #5 : Ekim 08, 2007, 14:53:55 »
onu demek istemedim yani ben iki yıl okumucam mesela bu iki yıl okumadığım halde düzenli olarak harçlarımı yatırıcakmıyım yoksa şimdi ödeme yapmıcam sadece bir ıyl sonra kayıt yenileticem  öylemi genemi yanlış oldu :wac
hayır arkadaşım..bu sene ücretiniiz yatırmayın..otomotik olarak kaydınız donuyor!
ikinci sene yani gelceke sene mutlkaa kaydınızı yeniletmelisiniz yoksa eğitim hakkını kaybbedersiniz!
yani bu seneye dair ücret yatırmıyorsunuz!!!

shade

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 08, 2007, 14:59:30 »
Kaydını yenilemeyan öğrenciler,o öğretim yılında sınava giremezler ve öğrencilik haklarından yaratlanamazlar.Bu öğrencilerin öğrenimine devam edebilmeleri için izleyen öğretim yılında mutlaka kayıtlarını yenilemeleri gerekir.

2 yıl üst üste kaydını yenilemeyen öğrencilerin fakülteden kayıtları silinerek ilişkiler kesilir.

yucel_beyoglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ekim 13, 2007, 22:09:42 »
2.yılda kayıt yenileme yapılması gerekli.. birde parayı yatırmadığın zaman zaten otomatikmen o sene DONDURMUŞ oluyorsun
kaydını... ama dediğim gibi 2.yılda mutlaka kaydını yeniletmen gerekli yoksa kaydın silinir...

Çevrimdışı DERMAN

• Okuyucu
  • *
  • Teşekkür: 0
    • http://www.kardelenim.net
« Yanıtla #8 : Ekim 21, 2007, 21:12:58 »
slm  dodurulduguna  dair  bir  belge  cikarmam gerek  vize islemleri  icin  bunu  fakulteden temin ede  bilirmiyim...böyle  bir  belge bana  vere bilirlermi

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #9 : Ekim 21, 2007, 21:46:25 »
slm  dodurulduguna  dair  bir  belge  cikarmam gerek  vize islemleri  icin  bunu  fakulteden temin ede  bilirmiyim...böyle  bir  belge bana  vere bilirlermi

selam arkadaşım bu belgeyi yalnızca bağlı bulunduğunuz bürodan alabilirsiniz..bu belgenin çıktısını almak istemenizin gerekçesini bildirdiğinizde büroya yardımcı olacaklardır..
iyi akşamlar..

Çevrimdışı yenice007

• Okuyucu
  • *
Ynt: Aöf Kayıt Dondurma İşlemleri
« Yanıtla #10 : Ağustos 14, 2008, 17:52:44 »
slm arkadaşlar ben işletme 3. sınıftayım ve geçen sene kaldım bu senede harçları yatırdım ve sınavlara girdim sadece büt sınavları kaldı. duyduğuma göre bürodan kaydımı dondurmak isteyip dondurduğum zaman okuldan atılmayıp eylülde kayıt zamanı harcı yatırdığımda gene 3. sınıftan devam edebiliyomuşum bu doğrumudur bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. iyi akşamlar...

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
« Yanıtla #11 : Ağustos 14, 2008, 18:07:24 »
slm arkadaşlar ben işletme 3. sınıftayım ve geçen sene kaldım bu senede harçları yatırdım ve sınavlara girdim sadece büt sınavları kaldı. duyduğuma göre bürodan kaydımı dondurmak isteyip dondurduğum zaman okuldan atılmayıp eylülde kayıt zamanı harcı yatırdığımda gene 3. sınıftan devam edebiliyomuşum bu doğrumudur bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. iyi akşamlar...
selam..
sorunuzu yanlış anlamdıysam  büttede kalırsam 3.ç sınıftan devam edip edemeyeceğinzimi soruyorsunuz..sorunuzu biraz daha açık yazarsanız yardımcı oalabilirim..
ben şunu söyleyeyim..kayıt dondurma işlemleri büroya gitmenize bile gerek kalmadan sadee ücretinizi yatırmadığınız zaman otomotik olarak donuyor..fakat bu bir sene için geçerli 2. senede devam etmediğiniz zaman daha doğrusu ücretiniz yatırlmazsa kaydınız siliniyor..
bütünleme  sınava girebilirsiniz yine..geçersenizde zaten 4. sınıftan devam ediyorsunuz..bilmiyorum aslında sorunuzu net olarak anlayamadım fakat umarım istediğiniz cevabı verebilmişimdir..
başarılar diliyorum..

Çevrimdışı olcayto54

• Okuyucu
  • *
« Yanıtla #12 : Ekim 12, 2008, 15:54:12 »
slm ben kamu yönetimi 1. sınıf okuyodum ve ilk senemde kaldım şimdi kaydımı dondurmak istiyorum fakat 1. senede kaldım 2. sene de de kaydımı dondurursam kayıt siline bilirmi cvplayan olursa sefinirim şimdiden tşkr ederim
« Son Düzenleme: Ekim 12, 2008, 15:59:24 Gönderen: olcayto54 »

Çevrimdışı sibela85

• Daimi Uye
  • Teşekkür: 37
  • Hakkimda Bilgin yoksa, fikrinde olmasin!
« Yanıtla #13 : Ekim 13, 2008, 00:32:06 »
Merhaba...
1. sınıfı geçtikten sonra kaydını dondurabilirsin kaydın silinmez.2 yıl üst üste kaydını yenilemeyen öğrencilerin fakülteden kayıtları silinerek ilişkiler kesilir.

Başarılar...

Çevrimdışı ugurrr

• Okuyucu
  • *
« Yanıtla #14 : Ekim 13, 2008, 19:55:50 »
slm arkedaşlar ben 1.sınıf ögrencisiydim ve sınıfta kaldım eger harç parasını yatırmazsam kayıt dondurmuş olurmuyum yoksa kaydım silinirmi şimdiden teşekkürler..... :alks :alks :alks :alks :alks :alks :alks :alks :alks :alks