Üyelere Özel > Edebiyat - Şiir

Fatih Altınbeyaz&Sevda Çiçeğim

<< < (2/3) > >>

gizem316:
Çünkü büyük acılar yaşayan, yaşamış insanları ondan sonra ki hiçbir acı zerre kadar hırpalayamaz.
# FatihAltınbeyaz
# SevdaÇiçeğim

gizem316:
Zamansız okunan mektuplar geleceğe gönderilmişlerdir.
Bekir Sami Efe'den mektupları almıştım...
Ellerim titreyerek bir tanesini açtım.Bir zaman ben mektubu,birbiri içine girmiş satırlara baktım ,satırlarda bana baktı öylece.
Bir sigara yaktım,derin bir of çektim. Hayatı, gençliği, sevgiyi,aşkı,geleceği, geçmişi,çoluk çocuğu sorguladım gene.
Evet, bu Ayşen'in o güzel yazısıydı...
#FatihAltınbeyaz
#SevdaÇiçeğim

gizem316:
Umbamdan hiçbir cevap gelmeyince,sesim gecenin içinde,kara selvilerde,mezar taşlarında yankılanıp tekrar yüzüme çarpılınca ,hıçkırıklara boğulduğumu ,büyük bir hayal kırıklığına uğradığımı ve ondan sonraki yaşadığım hiçbir acının beni yıpratamayacağına gönülden inandığımı hatırlıyorum.
 Çünkü büyük acılar yaşayan, yaşamış insanları ondan sonra ki hiçbir acı zerre kadar hırpalayamaz.
#FatihAltınbeyaz
#SevdaÇiçeğim

gizem316:
İnsanın verecek bir cevabının olmaması ne kötü...
#FatihAltınbeyaz
#Sevda Çiçeğim

Öykü:
Teşekkür ederim gizem316..
Okuyacağım
--- Alıntı yapılan: gizem316 - Eylül 15, 2017, 13:04:51 ---Zamansız okunan mektuplar geleceğe gönderilmişlerdir.
Bekir Sami Efe'den mektupları almıştım...
Ellerim titreyerek bir tanesini açtım.Bir zaman ben mektubu,birbiri içine girmiş satırlara baktım ,satırlarda bana baktı öylece.
Bir sigara yaktım,derin bir of çektim. Hayatı, gençliği, sevgiyi,aşkı,geleceği, geçmişi,çoluk çocuğu sorguladım gene.
Evet, bu Ayşen'in o güzel yazısıydı...
#FatihAltınbeyaz
#SevdaÇiçeğim

--- Alıntı sonu ---
Harika..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git