Gönderen Konu: UZAKTA DEĞİLSİN SEVGİLİM YÜREĞİMDESİN  (Okunma sayısı 1970 defa)

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
UZAKTA DEĞİLSİN SEVGİLİM YÜREĞİMDESİN
« : Ekim 04, 2009, 12:58:48 »
UZAKTA DEĞİLSİN SEVGİLİM YÜREĞİMDESİN

Ben seni uzaktan sevdim sevgili,

Ben sana yüreğimi verdim,

Seni çok sevdim öyle bir sevdim ki seni imkansız olduğunu bile bile uzakta olduğunu bile bile sevdim,öyle bir yer yaptın ki yüreğime kocaman bir yer kocaman, küçücük yüreğime sığdırdım büyük aşkını… 

Seni,hasretini,seni görememenin üzüntüsünü,seni özlemeyi seni hissetmeyi seni sevmeyi , her şeyinle oradasın, küçük yüreğimdesin sen…

Senin için ‘o uzakta’ diyorlar, ama hep yanındayım yanımdasın elimi kalbime koyunca sana dokunabiliyorum nasıl uzaklık bu nasıl anlayamıyorum,gözümü kapatınca yanında oluyor acınca yuzune bakabılıyorum seni bende  hissedebiliyorum elini tutabiliyor ,yüzünü,hayalini bütün güzelliklerini görebiliyorum söylesinler şimdi bu nasıl uzaklık anlatsınlar bana anlayamıyorum böyle uzaklık mı olur sevgilim kendime bakınca seni görebiliyorum. çünkü ben sen olmuşum,sen ve ben bende bir bütün olmuşuz uzakta değilsin sevgilim yanımda başucumdasın hiç kimsenin olamadığı kadar da yakınımdasın yureğimdesin sen içimdesin,damarimdasın,kanımdasın uzaklık bumu söylesinler bana,ellerin avuçlarımda sımsıkı tutuyorum elini hiç bırakmayacakmışcasına sımsıkı sıkı sarıyorum boynuna sımsıkı bu nasıl uzaklık söylesinler şimdi bana sevgili söylesinler…