Gönderen Konu: GÖRDÜKLERİM BENİ BİTİRİYOR GÖREMEDİKLERİME İSE TEŞEKKÜR EDESİM GELDİ ...  (Okunma sayısı 1228 defa)

Çevrimdışı gizem316

• Super Moderator
  • Daimi Uye
  • Teşekkür: 39
  • özlüyorum seni zamanla barışamadım..yine hüzün:((
GÖRDÜKLERİM BENİ BİTİRİYOR GÖREMEDİKLERİME İSE TEŞEKKÜR EDESİM GELDİ ...MELEK GÖZLERLE ...**
Gördüklerime artık dayanamıyorum ...yaşadıklarıma da ...
Ve her geçen gün göremediğim şeyler için minnet duymaya başladım içinde olmadığım yaşama.
Her katılışımda yaşama bir darbe alıp geri dönüyorum kendi dünyama.Gördüklerimle kanım daha bir katılaşıyor ,sanki daha bir kuruyor vücudumdaki sıvılar.
Dün tamamen donmuştum ,bugün ise sabahtan akşama açılması için buzdolabından çıkarılıp mutfak tezgahına konmuş kıyma gibi hafiften yumuşamaya başladım desem ... lanet etsem sonra bana bunu söyleten tüm gördüklerime...
Oysa o kadar güzel ki benim gözlerim ,gördüklerine hayat katar ,can verir baktığında ,daha bir anlam yükler varoluşuna ,onu kutsar ve evrenin bir armağanı gibi kutlar her gördüğünde...

GÖRMEKLE BAKMAK AYNI DEĞİLDİR.

Onlar bakıyorlar ,sadece bakıyorlar ... ama görmüyorlar hem de hiç birşey görmüyorlar...

Aslında çok kızgın ,çok kırgın bu gözler ... ne bakası ne göresi kalmış onları ...
Yeter artık diye bağırmak istiyorum ,o şarkıdaki gibi " böyle kahpedir dünya "diye bağırmak...bağırmak ...
Tüm evreni titretmek istiyorum sesimle ...

Gücüm yeter mi sanıyorsunuz ? İki uçlu çıkmaz sokak arası kısa yolumda sürekli gelip giden biri olarak bunu yapabilir miyim ? Benim gördüklerim olmaması gereken bir varoluşun yanılsamaları ... mı ? Acaba böyle mi ? Ya değilse ? Ya sadece onların varoluşunu korkutan bir şeysem ben ve onlar da beni etkisiz hale getirip devam etmek istiyorlarsa ormanlarındaki iktidarlarına ... ? Olamaz mı ? Her şeyin olma ihtimali var da bunun neden olmasın ?

Bizim gözlerimizin adı var "MELEK GÖZLER "... Ormanda pek sevilmez melek gözlüler onlara hep şunlar söylenir :
"Yine hastalandın sen ... git ilaçlarını al ... bu kadar da hayat kafaya takılmaz şekerim ...
istersen biraz ağla açılırsın ... hep evde hep evde git dolaş biraz ... hayatın içine karış ... böyle olmaz ki ama cık cık..."

Seni ve senin gibileri görmek için mi davet ediyorsun beni dünyaya insan denilen canlı türü ?
Ben hastayım sen değilsin ,bu bir yalan ,BU KOCAMAN BİR YALAN DİYE BAS BAS BAĞIRMAK İSTİYORUM !
ÇOĞUNLUKTASIN DİYE KAZANIYORSUN BUNU ASLA UNUTMA !
SENİN YAŞAMIN ŞİKELİ DUYUYOR MUSUN BENİ ...
Ama sen duymazsın ,sen görmek istediklerin gibi duymak istediklerinle yaşıyorsun...
Ben de yaşıyorum ama aynı hayatı değil ,aynı dünyayı değil ,aynı evreni değil seninle...
Aynı mekanda farklı bakıyoruz farklı görüyoruz evreni ve biliyorum sen asla
" MELEK GÖZLÜ OLAMAZSIN " ...
Çok istesen de ve hatta bunun için ormanını yaksan bile .